برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مورینیو: فهمیده‌ام که شکست بخشی از زندگی است

دوشنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۳۹ — فارس

سرمربی پرتغالی رئال‌مادرید اعلام کرد که شکست را بخشی از زندگی حرفه‌ای خود می‌داند.

ژوزه مورینیو

ژوزه مورینیو در گفت‌و‌گویی به تحلیل شرایط فعلی فوتبال پرداخت و گفت: ارزش‌های اصلی از دست رفته‌اند؛ آموزش و حرفه‌ای گری بدتر شده‌اند.

سرمربی پرتغالی رئال مادرید برای مبارزه علیه دروغ‌ها به خود افتخار می‌کند و می‌گوید: جنگیدن علیه دورویی در اصول زندگی ارزشش را دارد زیرا باعث می‌شود احساس خوبی درباره خودتان داشته باشید.

وی تأیید کرد: ۲۰ قهرمانی در بسیاری از کشورها بسیار زیاد است اما وقتی که خواستم پیروزی‌های بیشتری به دست آورم، فهمیدم که شکست بخشی از زندگی حرفه‌ای من است؛ بنابراین اکنون چندان نمایش غم‌انگیزی نیست. همیشه فرصت برای پیشرفت وجود دارد.

مورینیو همچنین درخصوص فلسفه ساختن تیمش گفت:‌ فکر می‌کنم که موفقیت به اهداف گروهی بستگی دارد. یافتن گروهی که مثل یک تیم کار کنند، سخت و سخت‌تر می‌شود. ارزش‌های اصلی از دست رفته‌اند؛ آموزش و تمرین بازیکنان بدتر می‌شود و بیشتر تحت تأثیر رشد کمبود اصول اخلاقی قرار می‌گیرد.

وی همچنین با مطبوعات اسپانیا اعلام آتش‌بس و خاطرنشان کرد: از شروع کار حرفه‌ای‌ام همیشه فردی بودم که فصل‌های مختلفی را بدون نظر دادن در مورد جنبه‌های منفی می‌بستم و باز می‌کردم. تلاش می‌کنم تا یک بار دیگر این کار را انجام دهم و درباره مطبوعات اسپانیایی صحبتی نکنم.

مورینیو بسیار مطمئن است که می‌خواهد پس از بازنشستگی‌اش کجا زندگی کند و افزود: ستوبال، خانه من و خاطرات من است. همه‌چیز در ستوبال شروع شد. ۵۰ سالم است و فقط می‌خواهم خوشحال باشم نه چیز دیگر.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391