برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ناپولی و رد پیشنهاد چلسی برای خرید کاوانی

سه‌شنبه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۰ — گل

باشگاه ایتالیایی برای فروش این ملی پوش اروگوئه ای ۶۳ میلیون یورو می خواهند و باشگاه لندنی قصد داشت بخشی از ایم مبلغ را با واگذاری فرناندو تورس جبران کند.

ادینسون کاوانی

باشگاه ناپولی پیشنهاد باشگاه چلسی برای به خدمت گرفتن کاوانی در ازای پرداخت ۴۰ میلیون یورو و همین طور واگذاری فرناندو تورس را رد کرد.

باشگاه ایتالیایی برای فروش این ملی پوش اروگوئه ای ۶۳ میلیون یورو می خواهند و باشگاه لندنی قصد داشت بخشی از ایم مبلغ را با واگذاری فرناندو تورس جبران کند.

اما مدیران ناپولی با این شرایط موافقت نکردند تا همچنان رئالی‌ها برای خرید این بازیکن شانس داشته باشند.

رئالی‌ها سخت به دنبال به خدمت گرفتن یک مهاجم جدید است و گفته می شود که کاوانی جلوتر از سوارس، در صدر گزینه های باشگاه مادریدی قرار دارد.

همچنین باشگاه چلسی که در به خدمت گرفتن رادامل فالکائو ناکام ماند نیز کاوانی را به عنوان گزینه اصلی در نظر دارد.

مدیران چلسی بی تمایل نیستند که تورس را در این تابستان بفروشند؛ هرچند مورینیو در آخرین مصاحبه اش اعلام کرده که تنها بعد از صحبت کردن با این بازیکن، در مورد اینده اش تصمیم گیری خواهد کرد.

پیش از این باشگاه منچسترسیتی برای به خدمت گرفتن کاوانی پیشنهاد پرداخت ۲۵.۵ میلیون پوند به همراه ادین ژکو را داده بود که این پیشنهاد هم رد شد.

کاوانی بارها اعلام کرد که دوست دارد برای یکی از دو غول اسپانیایی، بارسا یا رئال بازی کند اما به تازگی گفت که تنها بعد از جام کنفدراسیون‌ها در مورد آینده اش تصمیم گیری خواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391