برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نویر: ممکن است روزی حس کنم که به چالش جدیدی نیاز دارم

دوشنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۰ — گل

دروازه بان آلمانی بایرن مونیخ در صحبت هایی اعلام کرده که درحال حاضر به فکر انتقال به تیم دیگری نیست ولی ممکن است دربرهه ای در آینده به تیم دیگری برود

مانوئل نویر

مانوئل نویر دروازه بان آلمانی باشگاه بایرن مونیخ در صحبت هایی اعلام کرد که در حال حاضر از زندگی در مونیخ راضی و خوشحال است ولی احتمال انتقالش به تیمی دیگر در آینده را رد نمی کند.

این دروازه بان جوان درتابستان سال ۲۰۱۱ از شالکه به بایرن مونیخ منتقل شدو معتقد است که انتخاب درستی درانتقال به تیم قهرمان بوندس لیگا داشته.

البته نویر در صحبت هایی اعلام کرده که در آینده ممکن است به تیم دیگری برود؛ البته هر زمانی که حس کند که به چالش جدیدی نیاز دارد، این کار را انجام خواهد داد.

نویر در صحبت هایی به بیلد گفت:« فتح قهرمانی سه گانه تائیدی براین بود که پیوستنم به بایرن، تصمیم درستی بود و این تصمیم حتی درست تر از انتقالم به تیمی خارجی بود.»

نویر ادامه داد:« من در حال حاضر به فکر جدایی احتمالی از بایرن نیستم. من هیچ وقت بازی کردن در تیمی که بازیکنانش تا این حد برای هم احترام قائل باشند را نداشته ام و واقعا خوشحالم که بخشی از این تیم هستم.ولی نمی دانم که در آینده چه اتفاقاتی ممکن است رخ دهد. در فوتبال اتفاقات ممکن است خیلی سریع به وقوع بپیوندند و ممکن است ناگهانی به این نتیجه برسم که زمان آغاز یک چالش جدید فرا رسیده.»

نویر ۲۷ ساله تا تابستان سال ۲۰۱۶ با بایرن مونیخ قرار داد دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391