برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پدر مسی: از شکایت دادگاه متعجب شده ایم؛ اشتباهی شده

پنجشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۲ — گل

من واقعا تعجب کرده ام ولی دراین باره از خودمان دفاع خواهیم کرد. چون هیچ وقت ما روی تعهدات مالیاتی مان پا نگذاشته ایم.

خورخه اوراسیو مسی، پدر لیونل مسی بعد از ورود به دادگاه جرم های اقتصادی بارسلونا که برای رسیدگی به شکایت علیه او و پسرش تشکیل شده بود، نمی توانست تعجبش را از این بابت پنهان کند.

اتهام وارده به خورخه مسی و پسرش لیونل مسی، فساد مالی در سالهای ۲۰۰۷، ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ و به مبلغ ۴ میلیون یورو بوده است

پدر مسی در صحبت هایی دراین باره گفت:« من واقعا تعجب کرده ام ولی دراین باره از خودمان دفاع خواهیم کرد. چون هیچ وقت ما روی تعهدات مالیاتی مان پا نگذاشته ایم.»

او در ادامه صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که وکلای مسی هم درجریان این ماجرا هستند و ابراز اطمینان کرد که همه چیز خیلی سریع حل شود . پدر مسی دربخش دیگری از صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که اوو پسرش همواره تمام مالیات های مربوطه را پرداخت کرده اند.

خورخه مسی در گفت و گو با خبرنگار روزنامه آ.س هم گفت:« همه اینها نتیجه یک اشتباه است. در این باره باید با حقوق دانان و قضات صحبت کرد. من با وکلایمان صحبت کرده ام تا این مشکل را حل کنند ولی اصلا نمی فهمم که چه اتفاقی افتاده. من اصلا در این مسائل نقشی ندارم و در آرژآنتین زندگی می کنم.»

پدر مسی همچنین یادآوری کرد که دراین باره با پسرش ،لیونل تماس نگرفته است:«من به لئو صحبت نکرده ام. نیازی نیست که این کار را بکنم.چون یک اشتباه پیش آمده.چرا باید او را بترسانم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391