برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

راموس و پیکه: خبرنگاران بیشتر از بازیکنان دلتنگ مورینیو می شوند

دوشنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۵۳ — گل

پیکه معتقد است:«مورینیو فوتبال را به سالن کنفرانس خبری می کشید و این درحالی است که این طور نیست و فوتبال در زمین چمن انجام می شود.»

جرارد پیکه و سرخیو  راموس

سرخیو راموس و جرارد پیکه، مدافعان باتجربه دو تیم رئال مادرید و بارسلونا حالا در اردوی تیم ملی اسپانیا در کنار هم هستند. آنها در یک گفتگوی ویژه در یک مورد با هم اتفاق نظر داشتد:« خبرنگاران بیشتر از بازیکنان در لالیگا، دلتنگ ژوزه مورینیو خواهند شد.»

راموس و پیکه که زوج خط دفاعی تیم ملی اسپانیا را تشکیل می دهند درکنار خاویر تباس، رئیس لیگ اسپانیا در مراسم معارفه رقابت های فصل بعد لالیگا که در میامی برگزار شد، حضور یافتند. در حریان این مراسم از هر دوی این بازیکنان این سوال پرسیده شد که با جدایی ژوزه مورینیو از رئال و حضورش در لیگ برتر انگلیس، لیگ اسپانیا چه چیزی را از دست داد.

پیکه در پاسخ به این سوال گفت:« خبرنگاران بیشتر از بازیکنان دلتنگ مورینیو می شوند؛ چون مورینیو چالشهای زیادی را ایجاد می کرد. او تنش زیادی میان بازیکنان بارسلونا و رئال مادرید ایجاد می نمود. در بازی های میان رئال و بارسا رقابت زیادی وجود دارد و مورینیو این بازی‌ها را مبدل به چیز دیگری نموده بود که من وقتی بچه بودم، شاهد چنین چیزهایی بودم. مورینیو فوتبال را به سالن کنفرانس خبری می کشید و این درحالی است که این طور نیست و فوتبال در زمین چمن انجام می شود.»

سرخیو راموس هم به نوبه خود در این باره صحبت کرد و گفت:« من این روزها خیلی راجع به مورینیو صحبت کرده ام. او دوره ای را در تاریخ باشگاه مادریدی رقم زد. ما لحظات خوب و بد زیادی را با هم سپری کردیم ولی فکر نمی کنم که الان بتوان جمع بندی بیشتری داشت، چون این ماجرا مربوط به گذشته است. آنچه در طول این مدت رخ داد برای ما و درذهن ما می ماند و شاید جرارد حق داشته باشد بگوید که خبرنگاران بیشتر از ما دلتنگ مورینیو می شوند.چون او بازی های لفظی زیادی داشت و سرمربی جنجالی ای بود. مورینیو تیترهای زیادی به خبرنگاران می داد و این از آن دسته مسائلی است که رسانه‌ها از آن سود می کنند.»

از سوی دیگر خاویر تباس، رئیس لیگ اسپانیا هم دراین باره گفت:« غیبت مورینیو محسوس است.چون او یکی از بهترین سرمربیان دنیا و یک مهره بزرگ برای لالیگا بود ولی من مطمئنم که سرمربی ای که سران رئال به عنوان جانشین مورینیو برمی گزینند، در حد و اندازه های خود مورینیو خواهد بود.»

تباس در ادامه و درارزیابی شرایط مالی پیچیده و سخت باشگاه های اسپانیایی ابراز خوشبینی کرد و گفت:« فکر می کنم که در طول سه فصل، خیلی از تیم هایی که در شرایط اقتصادی سختی هستند، می توانند با ثبات شرایطشان را حفظ کرده و بهبود بخشند و مهارت‌ها را به زمین چمن بیاورند.این غیرقابل اجتناب است که بعضی از بازیکنان به لیگ های دیگر می روند. الان ما در فاز بازسازی اقتصادی در خیلی از باشگاه‌ها هستیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391