برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سابه یا: برای حضوریا عدم حضور در بازی بعد، باید با مسی حرف بزنم

شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۰ — گل

سرمربی تیم ملی آرژانتین در صحبت هایی اعلام کرد که منتظر می ماند تا ببیند که آیا می توانددر بازی با اکوادور روی مسی حساب باز کند یا خیر

الخاندرو سابه‌یا

تیم ملی آرژانتین در بازی با کلمبیا عملکرد خوبی را به نمایش نگذاشت و درنهایت بازی با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

در پایان این بازی، آلخاندرو سابه یا، سرمربی آلبی سلسته درگفتگو با خبرنگاران به آنالیز این بازی پرداخت:« ما شایسته کسب هر سه امتیاز مسابقه بودیم ولی تنها به یک امتیاز رسیدیم.ما فرصت های بهتر و بیشتری نسبت به حریف داشتیم.»

آلخاندرو سابه یا در ادامه گفت:« به خاطر اخراج‌ها وتعویض‌ها ما مجبور شدیم که تا پایان بازی، به بازیخوانی ادامه بدهیم. ایگواین اوضاع خیلی خوبی بود و فشارزیادی به مدافعان حریف می آورد. به همین خاطر من حس می کنم که نتیجه بازی ما به خاطر دو اخراج چندان وفق مراد ما پیش نرفت. درپایان نیمه اول بازی، بازی عین یک بازی رفت و برگشت بود. در نیمه دوم، با خروج جکسون مارتینس و ورود پره آ و بعد از آن با ورود مسی، اوضاع بازی تغییر کرد.»

سابه یا به علاوه راجع به بازیکنانی که برای پرکردن جای مسی و گاگو به میدان رفتند، گفت:« مونتییوو ثبات خوبی برای کار کردن در تیم داشت .بیگلیا خیلی خوب کار کرد و ماسچرانو را در کنار خودش به عنوان نیروی کمکی وپاسور می دید. ما مقابل تیم خیلی خوبی بازی می کردیم که یک سرمربی باهوش آن تیم را هدایت می کرد. ما درخط دفاع منسجم بودیم و خیلی خوب فضاها را اشغال کردیم. من از عملکرد بازیکنان تیم راضی هستم .»

سرمربی تیم ملی آرژانتین در مورد بازی بعدی تیمش مقابل اکوادور گفت:« بازی کردن درارتفاع کار سختی است. من ایده و برنامه های خاصی برای این بازی دارم ولی باید منتظر ماند و دید که شرایط بازیکنان به چه ترتیب است. درمورد حضور یا عدم حضور مسی در زمین مسابقه، باید با او حرف بزنم.»

زابالتا دربازی با اکوادور غایب خواهد بود و دلیل آن هم دریافت کارت زرد و محرومیت از حضور درآن بازی بود. سرمربی آلبی سلسته ادامه داد:« این امکان وجوددارد که کلمنته رودریگس را به اردوی تیم ملی دعوت کنم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391