برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دزدی از وسایل ۶بازیکن اسپانیا در اردوی برزیل

پنجشنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۳۲ — گل

شش بازیکن ملی پوش تیم ملی اسپانیا، در جریان حضور این تیم در شهر رسیفه، مورد دستبرد قرار گرفتند.

تیم تیم ملی اسپانیا

این درحالی است که تعدادی از این بازیکنان مبالغی پول که در مورد برخی از آنها به ۱۰۰۰ یورو می رسید را در اتاق های شان در هتل گلدن تولیپ ، محل اقامت کاروان ماتادورها در شهر رسیفه نگهداری می کردنند.

طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس، اسپانیا اولین بازی اش درمرحله گروهی جام کنفدراسیون‌ها را در شهر رسیفه و مقابل تیم اروگوئه برگزار کرد و بعد از این بازی، تعدادی ازبازیکنان تیم ملی اسپانیا اعلام کردند که پولهایی که دراتاق هایشان داشتند، ناپدیده شده اند.

شش نفر از بازیکنان تیم ملی اسپانیا، پولهایشان را در چمدان هایشان یا در جایی دم دست و در اتاقهایشان گذاشته بودند و سایرین پولهایشان را در صندوق دیجیتالی ایمنی قرار داده و یا در جایی در چمدان هایشان پنهان کرده بودند.

آخرین قربانی جرارد پیکه بود که صبح روز گذشته و وقتی کاروان اسپانیا در حال ترک هتل برای ترک رسیفه برای پرواز به سمت ریودوژانیرو بود، متوجه این موضوع شد. خروج اتوبوس حامل ملی پوشان اسپانیا از هتل به خاطر شکایت پیکه به خاطر کم شدن پولش نیم ساعتی به تاخیر افتاد. او هنگامی که درحال جمع آوری وسایلش از هتل بود، متوجه بود که پولهایش نیستند .

بازیکنان تیم ملی درهتل هایی مستقر شده اند که این هتل‌ها انتخاب مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا نیستند و از سوی فیفا برای آنها در نظر گرفته شده اند. به علاوه برگزاری اردوهای آماده سازی در داخل شهرها ممنوع است. این درحالی است که اسپانیایی‌ها معمولا در تورنمنت هایی این چنینی در محل برگزاری بازی تمرین می کردند. سطح هتل های محل اقامت کاروان اسپانیا از هتل هایی که آنها دراردوهایشان در آن مستقر می شوند پائین تر است و همین انتقاداتی را در اردوی ماتادورها به همراه داشته.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391