برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

داور درگیر با لئوناردو، تهدید به مرگ شد

دوشنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۵ — گل

الکساندر کاسترو داوری بود که در روز ۵ می وبعد از بازی پاری سن ژرمن مقابل والانسیه، درحال ورود به تونل ، بابرخورد تند لئوناردو مواجه شد

روز ۵ ماه می و بعد از اتمام بازی دو تیم پاری سن ژرمن و والانسیه بود که الکساندر کاسترو، داور بازی در حال ورود به تونل رختکن بود که لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن با حالت خشم آلودی به او تنه زد و البته با دخالت ماموران امنیتی کار بالا نگرفت.

به خاطر همین برخورد خشن، لئوناردو با محرومیتی۹ماهه از همراهی پاری سن ژرمن روبرو شد و حالا آن داور فرانسوی (السکاندر کاسترو)، به مرگ تهدید شده است.

او با مراجعه به دفتر پلیس اعلام کرد که از طریق تلفن تهدید به مرگ شده است.

طبق گزارش منتشره در روزنامه لا دسپش و بازتاب آن در روزنامه آ.اس یک روز بعد از بازی پاری سن ژرمن و والانسیه، این داور ۴۲ ساله به مرگ تهدید شده و اعلام کرده که فردی با موبایل او تماس گرفته و او را تهدیدبه مرگ کرده و به او توهین نموده و روز گذشته هم او در لیون دراین راستا شکایتی را انجام داده.

محرومیت ۹ ماهه لئوناردو، تمام برنامه های باشگاه پاری سن ژرمن را به هم زد؛ چرا که سران این باشگاه قصد داشتند تا او را جانشین آنچلوتی نموده و به کارلتو اجازه دهند تا از نیمکت مربیگری این تیم جدا شده و به رئال برود ولی حالا تمام معادلات برهم ریخته است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391