برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پلاتینی: تکنولوژی دوربین خط دروازه به فوتبال کمک نمی‌کند

یکشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۲۹ — فارس

رییس یوفا بار دیگر تاکید کرد که استفاده از ۵ داور بسیار بهتر از تکنولوژی خط دروازه است.

میشل  پلاتینی

میشل پلاتینی که همواره مخالفت خود برای استفاده از تکنولوژی در فوتبال را اعلام کرده است، بار دیگر بر این موضوع تاکید کرد.

در سال ۲۰۱۱ پلاتینی به سپ بلاتر، رییس فیفا گفته بود که از ایده استفاده تکنولوژی خط دروازه به هیچ وجه دفاع نخواهد کرد زیرا ایده او در آن دخیل نبوده است. از سوی دیگر بلاتر به شدت از این تکنولوژی حمایت کرده و با نظر پلاتینی مبنی بر استفاده از ۵ داور مخالف است.

استفاده از ۵ داور در فوتبال در سال ۲۰۱۲ در اتحادیه بین المللی فوتبال تصویب شد ولی فیفا تاکنون استفاده از آن را به شدت محدود کرده است.

میشل پلاتینی در این مورد گفت: اتحادیه داوران با ما همکاری می‌کند ولی فیفا همواره با آن مخالفت می‌کند. استفاده از تکنولوژی خط دروازه هم گران‌ قیمت است و هم نمی‌تواند جای داوران در فوتبال را بگیرد. به نظر من استفاده از ۵ داور در یک دیدار فوتبال می‌‌تواند بهترین تصمیم برای بهتر شدن داوری باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391