برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

توتی: اگر به رئال رفته بودم، دوتوپ طلا برده بودم

پنجشنبه، ۹ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۵ — گل

ستاره ایتالیایی رم در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که درصورتی که درسال ۲۰۰۴ به رئال پیوسته بودمی توانست با این تیم ۳قهرمانی اروپایی به دست بیاورد

فرانچسکو توتی

فرانچسکو توتی ستاره و کاپیتان باشگاه رم درگفتگو با فرانس فوتبال درمورد پیشنهاد رئال مادرید برای جذب او در سال ۲۰۰۴ صحبت کرده است.

در سال ۲۰۰۴ بود که رئال مادرید برای جذب کاپیتان فعلی رم ابراز تمایل کرده بود و حالا توتی با یادآوری آن روزها گفته:«اگر من آن موقع به رئال مادرید رفته بودم، سه بار قهرمان اروپا شده بودم و دو توپ طلا فتح کرده بودم و کلی افتخارات دیگر. در سال ۲۰۰۴ همه چیز برای انتقالم به رئال مادرید فراهم بود. من می خواستم در تیمی باشم که مرا به جامهای قهرمانی رسانده بود و بالاخره و با خوش شانسی، قلبم تصمیم درست را گرفت. خوشحالم که تصمیم به ماندن در رم گرفتم. تنها پشیمانی ام به این خاطر است که نتوانستم دو یا سه قهرمانی دیگر درسری آ به دست بیاورم.»

با وجود تمام این صحبت‌ها کاپیتان جلوروسی از شرایط حضورش درتیم رم احساس غرور می کند. او درادامه صحبت هایش گفت:« دوست داشتم تا می‌شد فرصت های بیشتری در کارنامه ورزشی ام داشته باشم ولی من ترجیح می دادم تا در رم بمانم. من خیلی چیزها را از دست دادم، افتخاراتی که می توانستم فتح کنم: مثل قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا...»

او درادامه اعلام کرد که دوست دارد تا بعد از خداحافظی او با فوتبال، باشگاه رم پیراهن شماره ۱۰ این تیم را به افتخار او بازنشسته کند ولی درعین حال به این نکته اشاره کرد که این کار برای جوانان آینده دار فوتبال که به عشق پوشیدن این پیراهن فوتبالشان را دنبال می کنند، ناعادلانه خواهد بود:« خوشحال می شوم که با خداحافظی من، پیراهن شماره ۱۰ رم هم بازنشسته شود ولی از سوی دیگر این به معنای پایان رویای جوانانی است که دوست دارند پیراهن شماره ۱۰یی که توسط توتی پوشیده می‌شد را بپوشند.برتن کردن این پیراهن، قدرت شخصیتی بالایی می خواهد.پیراهن شماره ۱۰ ، پیراهن پرابهتی است و همیشه با کسی که این پیراهن را برتن می کند، برخورد متفاوتی نسبت به سایر بازیکنان می شود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391