برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

والدس از جدایی می گوید(۱): از همه معذرت می خواهم؛ برای سکوتم و برای رفتنم

جمعه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۹ — گل

ویکتور والدس دروازه بان باشگاه بارسلونا روز جمعه در کنفرانسی خبری شرکت کرد و از خداحافظی اش از بارسا خبر داد

ویکتور والدس

او در صحبت هایی اعلام کرد که تصمیمش این است که در ژوئن سال ۲۰۱۴ و با اتمام قراردادش با بارسا این تیم را ترک کند ولی درصورت توافق باسران بارسا، همین امسال از بارسا جدا می شود. او درادامه به این نکته اشاره کرد که زمانی که بیانیه ای شخصی منتشر کردو اعلام کرد که قراردادش را با بارسا تمدید نمی کند، از سران بارسا خواسته بود تا بیانیه ای مشترک را منتشر کنند که مورد موافقت قرار نگرفت.متن صحبت های والدس را در دو قسمت مجزا برای شما آماده کرده ایم. دراین جا می توانید بخش اول صحبت های او به گزارش آ.اس را مطالعه کنید:

*می خواهم عذرخواهی کنم. من به درخواست های شما عمل نکردم. می خواهم از شما به خاطر این ماه‌ها سکوت عذرخواهی کنم.می دانم که به شما هواداران وشرکای باشگاه و به همه یک سری توضیحات تمام و کمال بدهکارم..و لی ترجیح دادم سکوت کنم و تا امروز منتظر ماندم. من از سال ۱۹۹۲ تاحالا، ۲۰ سال است که در بارسا هستم و دوازده سال است که دروازه بان اصلی بارسا هستم. من با بهترین بازیکنان دنیا هم تیمی بودم و توانستم بهترین جام‌ها را بالای سر ببرم و این را به لطف بازی کردن در بارسلونا داشته ام و با حضوردربارسا توانستم به همه اینها برسم. من در اینجا پرورش یافته و همه این دنیا را تحسین می کنم. به همه مدیونم، به خانواده ام هم همین طور..ولی دروازه بانی در بارسلونا مسئولیت سنگینی است و از دوران جوانی این مسئولیت قرارگرفتن در درون چارچوب را به دوش کشیدم. این تصمیمی است با گذشت فصول در من به بلوغ رسید و به ویژه از نظر روانی مرا خسته کرده. من احساس می کنم که دوره فوتبالی من دربارسلونا با این قرارداد، به پایان می رسد؛ یعنی در فصل آینده. من در ماه ژانویه وقتی سران باشگاه برای تمدید قرارداد با من تماس گرفتند این را به آنها گفتم. باز هم تکرار می کنم..به همه اعضای این باشگاه مدیونم و اجازه نمی دهم که کسی فکر کند که به خاطر مسائل اقتصادی بارسا را ترک می کنم. به همین خاطر به سران باشگاه اعلام کردم که هیچ پیشنهاد مالی ای را برای تمدید قرارداد بررسی نمی کنم. افتخار بزرگی است که از من می خواهند که بمانم ولی من تصمم را گرفته ام و این تصمیم قابل تغییر نیست.بخشی از این ماجرا باشگاه است و بخشی دیگر ، شما شرکا هستید.

تجربه های پیشین باعث شد که من به این فکر بیفتم که این موضوع ممکن است یک اتیکت منفی روی من بزند. برای متوقف کردن صحبت‌ها و اظهارنظر ها، بهترین کاری که بعد از این جلسه می‌شد انجام داد، انتشار یک بیانیه بود. من به سران باشگاه گفتم ولی آنها دیدگاه متفاوتی داشتند و از من خواستند تا یک بیانیه شخصی منتشر کنم و یک بیانیه مشترک ندادیم. می دانم که خیلی‌ها فکر می کنند که من این کار را به صورت غیر ادبی انجام دادم. هنوز یک سال و نیم از قرارداد من باقی مانده بود و فکر می کنم که این زمان مناسبی برای یافتن راهکار رو به آینده است و من آماده استقبال از هرراهکاری هستنم که بارسلونا و من به موفقیت ادامه دهیم.این چیزی است که ما شایستگی اش را داریم.اگر کسی از این بابت ناراحت شده، من عذرخواهی می کنم. می خواهم از همه کسانی که از من حمایت کردند تشکر کنم و تا روز آخر عمرم به این پیراهن احترام می گذارم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391