برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زیکو:حضور نیمار در بارسا به نفع فوتبال است

جمعه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۳۴ — گل

زیکو بازیکن سابق تیم ملی برزیل و سرمربی تیم ملی عراق براین باور است که نیمار تصمیم درستی برای انتقال به بارسا گرفته؛ چون دراین تیم می تواند پتانسیل بازی اش در تیم ملی برزیل و تیم باشگاهی اش را افزایش دهد.

نیمار

درحالی که دیدار دوستانه دو تیم برزیل و انگلیس که قرار بود تاچند روز دیگر در ورزشگاه ماراکانا برگزار شود، به خاطر کمبود امنیت لازم لغو شده، نیمار حالا خود را برای سفر به بارسلونا وحضور در مراسم معارفه اش در نوکمپ آماده می کند.

دراین میان، زیکو در صحبت هایی در باره انجام این انتقال گفته:« نیمار حالا با حریفانی روبرو می شود که باحضور در اینجا، در فوتبال برزیل، رودرروی چنین حریفانی قرار نمی گرفت. البته اوهرزمان که رو درروی تیم ملی اروپایی ای قرار می گرفت، به نحو متفاوتی مهار می شد.درتیم های ملی بزرگ، مهاربازیکنان حریف به نحو دیگری است و با رویارویی های پی درپی با سختی هایی که در اروپا وفوتبال این قاره وجود دارد، نیمار می تواند راهکارهای بیشتری برای بهبود بازی اش بیابد. او مبدل به بازیکن فوق العاده ای برای تیم ملی خواهد شد.»

او ادامه داد:«اگر نیمار و مسی درکنار هم به میدان بروند، برای بارسلونا خیلی خوب خواهد شد. آنها باید برای تیم بازی کنند ونه اینکه در خدمت مهارت های فردی شان باشند.البته هردویشان نشان داده اند که بازیکنان تیمی هستند وبعید بدانم که مشکلی برای بازی کردن درکنار هم داشته باشند؛ اگر برای پیشرفت تیم بازی کنی، کار برای حریفان سخت می شود واین برای خود مسی هم خیلی خوب خواهد بود. او می داند که همه دنیا نگران او و نیمار هستند. در فوتبال دنیا سخت می شود دو ستاره دراین تراز در یک تیم یافت.این نشان دهنده قدرت بارسلوناست.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391