برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تیاگو درمونیخ: علاقه زیادی به پپ دارم

سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۵ — گل

ستاره جوان اسپانیایی حالا در باواریاست و دوباره با گواردیولا دیدار کرده و گفته:« پپ تاثیرپررنگی در تصمیم من برای انتقال به بایرن داشته.»

تیاگو آلکانتارا و پپ گواردیولا

تیاگو آلکانتارا، بازیکن خط میانی باشگاه بارسلونا که اخیرا به بایرن مونیخ پیوسته صبح دیروز در شهرک ورزشی بارسلونا حضور یافت تا با هم تیمی های خداحافظی کند.

بعد از ترک شهرک ورزشی بارسلونا، تیاگو به فرودگاه ال پرات بارسلونا رفت تا سوار بر هواپیما به مونیخ برود.طبق گزارش منتشره در "Abendzeitung" در سفر به مونیخ، جولیا، نامزد تیاگو، و پره گواردیولا، مدیر برنامه های تیاگو و برادر پپ گواردیولا او را همراهی می کردند. تیاگو امروز در مونیخ تست های پزشکی را پشت سرمی گذارد و مراسم معارفه او روز ۴شنبه برگزار می شود.

اندکی بعد از ورود تیاگو به مونیخ، کانال تلویزیونی باشگاه بایرن مونیخ به بازتاب اولین صحبت های این بازیکن به عنوان بازیکن بایرن پرداخت.

تیاگو درمورد گواردیولا گفت:« ما چندین فصل است که همدیگر را می شناسیم. او سرمربی ای است که من محبت زیادی به او دارم. باید بگویم که من یکی از هواداران گواردیولا و سبک کاری و بازی او و دیدگاه فوتبالی او هستم. افراد کمی در دنیا هستند که دیدگاهشان به فوتبال مشابه اوست و من براین باور هستم که پپ نقش مهمی در انتقال من به بایرن داشت.»

تیاگو ادامه داد:« اگر در زندگی یک روز باشد که واقعا در آن احساس خوشبختی کرده باشم، آن روز، امروز است. بایرن مونیخ در طول این سالها نشان داده که جزو بهترین تیم های دنیاست. بایرن فوتبالی تماشایی و زیبا را به اجرا می گذارد.»

ستاره برزیلی الاصل دنیای فوتبال در ادامه به این نکته اشاره کرد که با خاوی مارتینس بازیکن اسپانیایی بایرن مونیخ و هم تیمی اش در تیم ملی اسپانیا صحبت کرده ودراین باره گفت:« من کمی با خاوی صحبت کردم ولی طبق صحبت های اودقیقا دانستم که بایرن مونیخ و شهر مونیخ چه جور جایی است. مونیخ شهری تماشایی است وجو فوق العاده ای دارد و دراین شهر همه فوتبال را تحسین می کنند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391