برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دانی آلوس: باید نشان دهیم که برزیل اینجاست

یکشنبه، ۹ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۱۰ — گل

مدافع باتجربه برزیلی در صحبت هایی اعلام کرده که تیمش باید در فینال خانگی جام کنفدراسیون‌ها کنترل بازی را در دست بگیرد

دانی آلوس مدافع باتجربه تیم ملی برزیل فقط به برددر فینال جام کنفدراسیون‌ها فکر می‌کند و براین باور است که تیمش از شانسی برابر با اسپانیا برای فتخ این جام برخوردار است.

آلوس در صحبت هایی گفت:« ما در خانه خودمان هستیم. باید حرفمان را بربازی حکمفرما کنیم و نشان دهیم که برزیل اینجاست و این برزیل خیلی فراتراز همیشه است.»

آلوس درکنفرانس خبری اش به این نکته اشاره کرد که در طول این مدت برای اینیستا، هم تیمی اش در بارسلونا اس.ام.اس هایی رد و بدل می کرده و برای او و تیمش ارزوی موفقیت می نموده و اعلام کرد که با شروع بازی:« دوستی‌ها به کنار می روند.»

آلوس در مورد توانایی های سلسائو گفت:« ما این برتری را داریم که می توانیم روی کمک‌ها و حمایت های هوادارانمان حساب باز کنیم. امیدواریم که تیمماان در اوج باشد.می دانیم که مقابل بهترین تیم دنیا بازی می کنیم. فینال یک بازی تماشایی خواهد بود و امیدواریم که بتوانیم پاسخ و واکنش خوبی نشان دهیم.»

مدافع برزیلی بارسلونا گفت:«ما دراین تورنمنت موفق شدیم نشان دهیم که میزبان خوبی برای جام جهانی خواهیم بود.»

آلوس درمورد حریف تیمش، یعنی اسپانیا گفت:« اسپانیا بهترین تیم دنیاست ولی حاضر نیستم هیچ یک از بازیکنان تیمم را با یکی از بازیکنان اسپانیا عوض کنم. برای قهرمانی باید فکر کنی که بهترین هستی و اگر این طور نیست هم باید طوری رفتار کنی که انگار بهترین هستی. اگر به دید یک تیم ضعیف وپائین تر وارد زمین شوی، در طول ده دقیقه دو گل دریافت خواهی کرد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391