برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بن بست در مذاکرات آرسنال- رئال بر سر انتقال ایگواین

چهارشنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۵ — گل

پیشنهاد آرسنال برای به خدمت گرفتن گونسالو ایگواین، مهاجم رئال، با موافقت باشگاه مادریدی مواجه نشده و دو باشگاه هنوز نتوانسته اند به توافق برسند.

گونزالو هیگواین

باشگاه لندنی علاقه ای برای پرداخت مبلغی بیش از ۲۵ میلیون یورو برای ایگواین ندارند؛ در حالی که رئال برای فروش این ملی پوش آرژانتینی ۳۰ میلیون یورو می خواهد.

مذاکرات دو باشگاه به بن بست خورده است و گفته می شود که اکنون آرسن ونگر به دنبال یافتن گزینه ای دیگر با قیمتی پایین تر است.

پیش از این اعلام شده بود که آرسنالی‌ها برای نهایی کردن انتقال ایگواین راهی مادرید شده اند اما مذاکرات به نتیجه نرسید. در حالی که مدیران آرسنال با اعتماد کامل در مورد این انتقال صحبت می کردند؛ با این وجود آنها اکنون باید به دنبال گزینه ای جایگزین باشند.

این در حالی است که توپچی‌ها با ایگواین بر سر دستمزد ۱۱۶ هزار یورویی در هفته به توافق رسیده اند؛ مبلغی که او را در کنار تئو والکات و توماس فرمائلن، به یکی از پردرآمدترین بازیکنان آرسنال تبدیل می کند.

این دستمزد در مقابل با دستمزد ۷۵ هزر یورویی که ایگواین از رئال دریافت می کرد، بسیار بیشتر است و به همین دلیل او کاملا آماده انتقال به امیریتس شده بود.

از سوی دیگر، یوونتوس هم که به دنبال ایگواین بود، با خرید تبس و یورنته، دیگر نیازی به مهاجم جدید ندارد.

آرسنالی‌ها همچنان از بیشترین شانس برای خرید ایگواین برخوردارند اما به نظر می رسد این بازیکن آرژانتینی باید کمی صبورتر باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391