برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ویتنام ۱-۷ آرسنال؛ پیروزی پرگل توپچی‌ها با هت تریک ژیرو

چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۵۸ — گل

آرسنال در دیداری دوستانه در هانوی، موفق شد تیم منتخب لیگ ویتنام را با نتیجه پرگل ۷-۱ شکست بدهد.

تیم آرسنال

الیویه ژیرو، مهاجم فرانسوی توپچی ها، با زدن سه گل در نیمه اول، ستاره تیمش بود و چمبرلین، چوبا آکپوم و ایگناسی میکل، دیگر گل های آرسنال در این دیدار را به ثمر رساندند. ضمن اینکه جک ویلشر برای اولین بار در تور پیش فصل برای تیمش به میدان رفت.

ونگر در این دیدار تیمش را با ۵ تغییر نسبت به دیدار مقابل اندونزی به میدان فرستاد؛ سانیا در مرکز خط میانی قرار گرفت و پودولسکی و ژیرو زوج خط حمله را تشکیل دادند.

نخستین هجوم آرسنال به سمت دروازه منتخب ویتنام با گل همراه بود. در دقیقه ۵ توماس روسیچکی در سمت چپ زمین ویتنام به توپ رسید. او با دید باز خود پاس هوایی دقیقی را در پشت مدافعان برای اولویر ژیرو ارسال کرد. ژیرو که یک مدافع را کنار خود می دیدید سرضرب به سمت دروازه شلیک کرد و توپ بعد از برخورد به دروازبان وارد دروازه شد.

حملات آرسنالی‌ها ادامه پیدا کرد اما آنها برای رسیدن به گل دوم تا دقیقه ۴۰ منتظر ماندند. سانتر تند و تیز جنکینسون از سمت راست با دفع ناقص مدافع ویتنام همراه بود و توپ به پشت محوطه جریمه رفت. ژیرو در انجا حضور داشت و بدون تعلل و با ضربه ای فنی و دقیق توپ را وارد دروازه منتخب ویتنام کرد.

دقیقه ۴۴ ژیرو هت تریک خود را تکمیل کرد. الکس اوکسلید چمبرلین از میانه زمین حرکت خوبی را آغاز کرد و خود را به پشت محوطه جریمه رساند. وی سپس پاس در عمقی را برای ژیرو ارسال کرد که وی را در موقعیت تک به تک قرار داد. جیرود در مقابل دروازبان با یک چیپ کوتاه توپ را وارد دروازه کرد. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

آرسنال در آغاز نیمه دوم به گل چهارم رسید. تئو والکات در سمت راست صاحب توپ شد. وی پاس کوتاهی را در پشت محوطه جریمه برای چمبرلین ارسال کرد. او نیز با ضربه ای سرضرب توپ را به زیبایی هرچه تمام تر وارد دروازه ویتنام کرد.

دقیقه ۵۶ آرسنال به گل پنجم خود رسید. ارون رمسی در پشت محوطه جریمه به توپ رسید و پاس درعمق بسیار خوبی را برای آکپوم ارسال کرد. آکپوم ابتدا با یک سرتوپ مدافع پشت سر خود را کنار زد و سپس با ضربه فنی بسیار خوب توپ را به گوش دروازه فرستاد.

سه دقیقه بعد آکپوم گل دوم خود و گل ششم آرسنال را به ثمر رساند. زلالم پاس در عمق بسیار خوبی را در سمت راست برای چمبرلین ارسال کرد. او نیز توپ را به دهانه دروازه فرستاد و آکپوم با ضربه ای به توپ دروازه را باز کرد.

دقیقه ۷۵ ایگناسی میکل گل هفتم را به ثمر رساند. وی حرکتی را در سمت چپ آغاز کر و توپ را به آیسفیلد داد. آیسفیلد خود را به کنار محوطه شش قدم رساند و پاس رو به بیرونی را برای خود میکل اماده کرد و ایگناسی نیز شوت زمینی خود را وارد دروازه کرد.

در فاصله ۱۰ دقیقه مانده به پایان بازی منتخب ویتنام یکی از گل‌ها را پاسخ داد. سانتری از سمت چپ به روی نقطه پنالتی ارسال شد و بازیکن ویتنام در شرایطی نا متعادل ضربه ای به توپ زد که توپ از بالای دستان مارتینز به گل تبدیل شد.

- ده دقیقه پایانی بازی با باران سیل آسیایی در ورزشگاه همراه بود و این مساله موجب شد روند بازی بسیار پر اشتباه شود. در نهایت بازی با نتیجه ۷-۱ به پایان رسید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391