برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خداحافظی باربارا برلوسکونی با پاتو

سه‌شنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۶ — گل

باربارا برلوسکونی، دختر سیلویو برلوسکونی مالک باشگاه میلان و نخست وزیر ایتالیا حالا الکساندر پاتو و خاطرات مشترک با این ستاره برزیلی را به دست فراموشی سپرده است.

الکساندر  پاتو

باربارا برلوسکونی در سال ۲۰۱۱ وبعد از جدایی از همسرش جورجو والاگوسا، پدر فرزندانش الساندرو و ادواردو و در طول دوران حضور پاتو در باشگاه روسونری با این ستاره برزیلی آشنا شده و او را به عنوان شریک عاطفی زندگی اش برگزیده بود ، بعد از جدایی پاتو از این باشگاه و بازگشتش به فوتبال برزیل وپیوستنش به کورینتیانس، او اعلام کرد که فاصله در رابطه صمیمانه آنها خدشه ایجاد نمی کند و با وجود دوری او و پاتو از هم این رابطه ادامه خواهد داشت.
پاتو در ژانویه سال ۲۰۱۳ و بعد از ۶ سال حضور در رختکن روسونری، این تیم را ترک کرد و به برزیل بازگشت، اما با این وجود ارتباط پاتو و باربارا ماه‌ها به همین ترتیب ادامه داشت و دختر ۲۸ ساله برلوسکونی بارها برای دیدار با فوتبالیست برزیلی به این کشور سفر می کرد و پاتو هم از اوقات فراغتش برای سفر به ایتالیا برای دیدار با نامزدش بهره می برد.
بعد از قهرمانی پاتو با کورینتیانس در جام پائولیستا، او با برتن کردن پیراهنی که روییش نوشته بود« دوستت دارم باربارا» این جام را به نامزد ایتالیایی اش هدیه کرد و این عکس در شبکه های اجتماعی دست به دست چرخید تا پاتو و باربارا به عنوان سمبل وفاداری و عشق دردنیای این روزهای فوتبال شناخته شوند.آن روزها به نظر می رسید که فاصله زیاد میان میلان و سائوپائولو ، قلب های این دو فوتبال دوست جوان را از هم دور نکرده است.
اما چند هفته بعد، شایعات درمورد جدایی این زوج جوان شدت گرفت. البته خود باربارا و پاتو این اخبار را تکذیب می کردند ولی حالا دیگر این خبر تائید شده و باربارا فرد دیگری را جایگزین پاتو نموده است.
روزنامه اسپورت کاتالونیا در گزارش خود به این نکته اشاره کرد که رابطه پاتو و باربارا برلوسکونی حالا به پایانش رسیده و دختر مالک میلان ،با یک دانشجوی ایتالیایی به نام لورنتزو گیریه ری، که دانشجوی اقتصاد است، رابطه عاطقی اش را آغاز کرده.
مجله «چی » ایتالیا حالا عکس هایی را از باربارا برلوسکونی در کنار نامزد جدیدش منتشر کرده . نامزد او پسرجوانی به نام لورنتزو است که در رشته اقتصاد تحصیل می کند. این روزها باربارا و لورنتزو در منطقه «سردنیا» در حال سپری کردن تعطیلات تابستانی شان هستند و در یکی از ویلاهای خانواده برلوسکونی به نام «ویلا چرتوسا» سکونت دارند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391