برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بارسا محبوبترین تیم و رئال منفورترین درمیان هواداران

پنجشنبه، ۱۳ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۱۶ — گل

رئال مادرید همچنان شاهد از دست رفتن محبوبیتش است

طبق گزارش منتشره در وب سایت آ.اس بارسلونا همچنان محبوب ترین تیم اسپانیاست و مطابق سالهای اخیر همچنان شاهد کاسته شدن از میزان محبوبیت رئال مادرید در سال های اخیر هستیم.

اینها جمع بندی نظرسنجی به عمل آمده توسط کمپانی ایکرفل، کارشناس آ.اس در ورزشگاه های ۲۰ تیم حاضر در دسته یک لیگ اسپانیا( لالیگا) و ۲۰ تیم حاضر در دسته دوم است. رئال مادرید درکاهش میزان محبوبیت، ۱۵ امتیاز بیشتر از بارسا دارد و این عدد نسبت به اکتر سال ۲۰۱۱، ۱۱ تا افزایش یافته.

درجریان نظرسنجی این شرکت کارشناسی ، از شرکت کنندگان خواسته می‌شد تا سه تیم محبوبشان( به جز تیم اصلی ای که از آن طرفداری می کنند ) و سه تیم منفورشان را بنویسند. ۴۱% ازشرکت کنندگان نام بارسلونا را در لیست تیم محبوبشان نوشتند و تنها ۳۴% نام رئال را در این لیست قرار دادند. این هفت درصد فاصله درنظرسنجی سال ۲۰۱۱ نیز دیده می شد. اتلتیکو مادریدهم نام تیمی بود که ۲۱% نظرسنجی‌ها دیده می‌شد و در رده های بعدی نام تیمهای اتلتیک بیلبائو (۱۸%) و رئال بتیس (۱۴%) دیده می شد. والنسیا هم با ۱۳% دررده ششم قرار گرفت.

حالا اگر نگاهی به لیست تیم های منفور بیندازیم، نام باشگاه رئال مادرید در ۵۵% از فرم های پرشده توسط هواداران (در جمع ۳تیم منفورشان) به چشم می خورد (رئال در سال ۲۰۱۱ در ۵۱% از فرم های پرشده به چشم می خورد) . ۴۰% از شرکت کنندگان دراین نظر سنجی نام بارسلونا را در جمع تیم های منفورشان نوشتند( آماری مشابه با سال ۲۰۱۱) و اتلتیکو مادرید برای ۲۷% از شرکت کنندگان دراین نظرسنجی وسویا برای ۲۶% جزو تیم های منفور هستند

بارسلونا دومین تیم محبوب برای هواداران ۸ تیم حاضر در لالیگاست و هواداران ۵ باشگاه دسته دومی هم بارسلونا را به عنوان دومین تیم محبوبشان می شناسند.

از سوی دیگر اکثرهواداران رئال مادرید (حاضر درسانتیاگو برنابئو) طرفدار تیم های اسپانیول، ختافه، گرانادا، مالاگا،رایو وایه کانو وسلتاویگو هستند و بیشترین نفرتشان از تیم های اتلتیکومادرید، بارسلونا، اتلتیک بیلبائو، مایورکا، اوساسونا، والنسیا، وایادولید و ساراگوساست

هواداران بارسلونا(حاضر در ورزشگاه نوکمپ) نام رئال مادرید را به عنوان منفورترین تیم (با۹۳% آرا) معرفی کرده اند .این درحال یاست که درسالهای گذشته میزان این نفرت ۸۸% بود که با روی کار آمدن مورینیو این درصد افزایش یافته

دراین نظرسنجی به عمل آمده، ایکرفل نظر ۲۹۷۰ هوادار حاضر در ورزشگاه‌ها را جویا شده است.درهر ورزشگاه ۷۰ نفر پاسخگوی این سوالات شده اند و در برنابئو این نظرسنجی درمیان ۱۰۰ نفر به عمل آمده.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391