برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بلاتر: برگزاری جام جهانی درتابستان در قطر غیرممکن است

پنجشنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۲ — واحد مرکزی خبر

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال فیفا، برگزاری رقابت های جام جهانی فوتبال سال ۲۰۲۲ در فصل تابستان در قطر را غیرممکن دانست.

سپ بلاتر

به گزارش شبکه تلویزیونی المیادین، ژوزف سپ بلاتر که پیش از این با پیشنهاد انتقال زمان برگزاری رقابت های جام جهانی قطر به فصل زمستان مخالفت کرده بود، گفت: برگزاری این رقابت‌ها در فصل تابستان در قطر غیرممکن است.
بلاتر با تغییر موضع خود از پیشنهاد میشل پلاتینی رئیس کنفدراسیون فوتبال اروپا یوفا حمایت کرد. بلاتر گفته بود انتقال زمان برگزاری رقابت های جام جهانی به فصل زمستان به درخواست رسمی قطر نیاز دارد، اما دولت قطر از طرح چنین درخواستی خودداری و بر آمادگی خود برای برگزاری این رقابت‌ها در هر شرایطی تاکید کرد.
بلاتر که میشل پلاتینی را رقیب خود برای ریاست فیفا می دانست با پیشنهاد او در مورد انتقال زمان برگزاری جام جهانی فوتبال قطر به فصل زمستان مخالفت کرده بود، اما با کاهش احتمال نامزدی پلاتینی برای ریاست فیفا، بلاتر حمایت خود را از این پیشنهاد اعلام کرد.
رئیس فدراسیون جهانی فوتبال فیفا وجود هر نوع تصمیمی برای گرفتن میزبانی رقابت های جام جهانی فوتبال سال ۲۰۲۲ از قطر را تکذیب کرد و گفت: هیچ دلیل قابل قبولی در این مورد وجود ندارد.
دبیرکل کمیته برگزاری رقابت های جام جهانی فوتبال در قطر از انتقال زمان برگزاری این رقابت‌ها به فصل زمستان استقبال کرد. بعضی باشگاه های اروپایی مخالف این پیشنهاد هستند.
ارزیابی های اولیه حاکی از آن است که قطر حدود صد میلیارد دلار برای ورزشگاه های دارای سامانه خنک کننده هزینه خواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391