برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دادگاه و تکذیب توافق با مسی برای پایان دادن به ماجرای پرونده فساد مالی

جمعه، ۷ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۸ — گل

-طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، دادگاه بارسلونا در گزارشی انتشار اخباری مبنی برتوافق با مسی و پدرش را تکذیب کرده است.

لیونل مسی

پیش از این اخبار منتشره حکایت از آن داشت که دادگاه بارسلونا با مسی و پدرش که به فساد مالی متهم هستند، به توافق رسیده که درازای پرداخت ۱۵ میلیون یورو به سازمان مالیات، به این پرونده پایان داده و از ادامه یافتن روند دادگاه جلوگیری به عمل خواهد آمد.

اما حالا منابع دادگاه بارسلونا اعلام کرده اند که آنها نمی دانند که آیا مسی چنین مبلغی را به آژانس قضایی به عنوان یک گام ابتدایی برای توافق با دادگاه پرداخت کرده است یا نه.

آنچه برای این منابع مشخص و قطعی است، این است که دادگاه و مسی به هیچ توافقی نرسیده اند تا با اتکا به آن پرونده فساد مالی ۴ میلیون یورویی مسی بسته شود.

درصورتی که اتهام وارده به مسی تائید شود او ممکن است به پرداخت جریمه ای ۲ تا ۶ برابر این رقم متهم شود.

دادگاه جرایم اقتصادی بارسلونا روز ۱۲ ژوئن شکایتی را علیه لیونل مسی و پدرش به خاطر سه مورد فساد مالی تنظیم کرد. آنها متهم هستند که مبلغ ۴.۱۶۴.۶۷۴ یورو را به سازمان مالیاتی اعلام نکرده اند.

هفته گذشته مسی ۱۰ میلیون یورو را بابت مالیات سالهای ۲۰۱۰ و۲۰۱۱ پرداخت نمود و تا ۳۰ ژوئن فرصت دارد تا تکلیف مالیات سال ۲۰۱۲ اش را روشن کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391