برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دل بوسکه:تلاش می کنیم برای برزیلی‌ها دردسرساز شویم

جمعه، ۷ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۴۸ — گل

سرمربی تیم ملی اسپانیا در مورد استفاده از خاوی مارتینس به عنوان یک مهاجم گفت:« ما بیشتر به یگک بازیکن فیزیکی نیاز داشتیم تایک گلزن.»

دومین دیدار مرحله نیمه نهایی جام کنفدراسیون‌ها دیشب برگزار و در پایان ۱۲۰ دقیقه تلاش با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید تا در نهایت ضربات پنالتی تکلیف تیم صعود کننده را روشن کند. در ضربات پنالتی این اسپانیا بود که با بهره گیری از ضربه از دست رفته بونوچی توانست دومین فینالیست جام کنفدراسیون‌ها لقب گرفته و به عنوان حریف برزیل دراین فینال مشخص شود

درپایان این مسابقه دل بوسکه در جمع خبرنگاران حضور یافت و پاسخگوی سوالات آنها شد.دراینجا می توانید متن صحبت های دل بوسکه به گزارش آ.اس را مطالعه کنید:

*۱۲۰ دقیقه تلاش: بازیکنان باید ریلکس کنند و آرامششان را حفظ کنند.چون آنها تلاش فراوانی انجام داده اند. حتی خود من هم بازی را با خستگی به پایان بردم و نمی توانستم حرکت کنم؛ حالا دیگر بازیکنان را تصور کنید

*ایتالیا: ما سختی های زیادی مقابل یک حریف فوق العاده متحمل شدیم. ایتالیا در نیمه اول تیم برتر میدان بود، آن هم درشرایطی که ما یک لغزش بزرگ داشتیم. آنها بازی را با ماجو وجاکرینی باز کردند.ما تلاش کردیم اشتباهاتمان را اصلاح کنیم ولی نتوانستیم. البته به تدریج با اصلاح نقاط ضعفان توانستیم تعادل را به بازی برگردانیم. در وقت های اضافه ما تیم برتر بودیم. عجیب این است که این بازی ۰-۰تمام شد.

*خاوی مارتینس به عنوان مهاجم میانی: ما نمی توانستیم عقب نشینی کنیم.چون تا همانجا هم سختی های زیادی کشیده بودیم. خاوی سخاوتمندانه بازی می کند.او می تواند یک بازیکن میانی با خصوصیات تهاجمی باشد و فوتبالیستی است که در محوطه جریمه هم فوق العاده است.ما بیشتر به یک بازیکن فیزیکی نیاز داشتیم تا یک گلزن

*ضربات پنالتی: خوش شانس بودیم. ایتالیا عملکرد فوق العاده ای دراین بازی داشت

*انتخاب پنالتی زنها: تمام اینها کارها را دستیارم، تونی گرانده انجام داد. بازیکنانی بودند که اعتماد به نفس داشتند ولی دراینجا نمی توان تمرین کرد. یک تمرین واقعی نیست که در رویارویی با یک گاو وحشی به کار تو بیاید.

*فینال: همه ما از دوران کودکی رویای مصاف با برزیل در ورزشگاه ماراکانا را در سر داشته ایم؛ این برای ما فوق العاده است. امیدواریم که بتوانیم از نظر فیزیکی خودمان را بازیابی کنیم. امیدواریم نماینده خوبی برای کشورمان باشیم و بتوانیم یک سردر بزرگ برای برزیل ایجاد کنیم. شاید در بازی با ایتالیا به این دلیل برای ما سوتهای انتقادی زده می‌شد که کلونی بزرگ ایتالیایی‌ها دراینجا وجود دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391