برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دل بوسکه: باید فینال یورو۲۰۱۲ را فراموش کنیم

سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۹ — گل

شرایط کنونی با یورو۲۰۱۲ متفاوت است. در فینال یورو، ایتالیایی‌ها خیلی خسته گام به میدان گذاشتند و یک روز کمتر از ما استراحت کرده بودند.

بیسنته دل بوسکه

بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا این روزها شاگردانش را برای مصاف با ایتالیا درمرحله نیمه نهایی رقابت های جام کنفدراسیون‌ها آماده می کند.

درهمین راستا او از شاگردانش یک درخواست دارد و آن هم فراموش کردن آخرین مصافشان با ایتالیا در فینال یورو۲۰۱۲ است.

در فینال یورو، تیم ملی اسپانیا موفق شد تا با نتیجه ۰-۴ از سد آتزوری عبور کند ولی حالا دل بوسکه معتقد است که مصاف پیش روی تیمش مقابل ایتالیا تفاوت های زیادی با آن فینال دارد . دل بوسکه در صحبت هایی گفته:« باید تمام آنچه یک سال پیش رخ داد را فراموش کنیم.ایتالیا تیم بزرگی دارد و شرایط کاملا متفاوت است.»

تیم ملی اسپانیا در آخرین بازی اش در مرحله گروهی رقابت های جام کنفدراسیون‌ها با نتیجه ۰-۳ از سد نیجریه عبور کرد تا با کسب هر۹ امتیاز ممکن به عنوان تیم صدرنشین گروه بی به مرحله نیمه نهایی راه یافته و مقابل تیم دوم گروه آ یعنی ایتالیا قرار بگیرد.

دل بوسکه ادامه داد:« شرایط کنونی با یورو۲۰۱۲ متفاوت است. در فینال یورو، ایتالیایی‌ها خیلی خسته گام به میدان گذاشتند و یک روز کمتر از ما استراحت کرده بودند.»

اما این بار ایتالیا آخرین بازی مرحله گروهی اش را روز شنبه برگزار کرده و اسپانیایی‌ها یکشنبه به میدان رفتند و حالا این ماتادورها هستند که یک روز کمتر استراحت نموده اند. دل بوسکه در بخش دیگری از صحبت هایش گفت:« این بازی برای مقایسه کردن با بازی قبلی نیست. باید احترام زیادی برای ایتالیا قائل باشیم. آنها تیم بزرگی هستند.»

آتزوری در حالی به فکر انتقام از اسپانیاست که شاگردان دل بوسکه هم به دنبال آن هستند تا باخت مقابل آمریکا در بازی مرحله نیمه نهایی سال ۲۰۰۹ جام کنفدراسیون‌ها و ناکامی در رسیدن به فینال آن دوره از رقابت‌ها را جبران کنند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391