برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دل بوسکه محبوب ترین سرمربی فوتبال اسپانیا

پنجشنبه، ۱۳ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۷ — گل

تنها کسی که درمیان هواداران تمام تیم های باشگاهی اسپانیا، از ۲۰ تیم دسته اولی گرفته تا ۲۲ تیم دسته دومی طرفدار دارد، بیسنته دل بوسکه است

هواداران فوتبال دراسپانیا هیچ شک و تردیدی ندارند:« دل بوسکه بهترین است» . طبق نظرسنجی به عمل آمده توسط شرکت ایکرفل که در روزنامه آ.اس بازتاب یافته، بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا به عنوان بهترین سرمربی تاریخ فوتبال اسپانیا برگزیده شده و ۴۰% آرا را مال خود کرده. این نظرسنجی ای است که از میان تماشاگران حاضر در استادیوم های ۲۰ تیم دسته اولی و ۲۲ تیم دسته دومی لالیگا به عمل آمده.

طبق گزارش منتشره در آ.اس دل بوسکه محبوب ترین سرمربی فوتبال اسپانیا در دو سال اخیر است. درنظرسنجی مشابهی که در سال ۲۰۱۱ به عمل آمده بود، دل بوسکه و گواردیولا هریک با کسب ۲۵% آرا، به صورت مشترک محبوب ترین سرمربی اسپانیا لقب گرفته بوددند ولی در سال ۲۰۱۳، دل بوسکه ۴۰% آرا را مال خود کرده و گواردیولا ۲۴%آرا را دراختیار دارد.

چهره سوم، لوئیس آراگونس است که با ۸% آرا سومین سرمربی محبوب فوتبال اسپانیاست و یوهان کرویف با ۷% آرا چهارم است. رافابنیتس در رده پنجم قرار دارد و میگل مونیس جایگاه ششم را مال خود کرده و ژوزه مورینیو با تنها ۲% آرا، هفتمین سرمربی محبوب در فوتبال اسپانیاست.

دو سال پیش میزان محبوبیت مورینیو در فوتبال اسپانیا ۴% بود ولی از آن موقع تا حالا او نتوانست به میزان محبوبیتش بیفزاید و حالا با جدایی اش از فوتبال اسپانیا تنها۲% در میان هواداران محبوبیت دارد.درمیان هواداران تیم های دسته اولی لالیگا، تنها هواداران رئال مادرید به محبوبیت ژوزه مورینیو رای دادند و درمقایسه او با دل بوسکه، آقای خاص خیلی از دل بوسکه عقب مانده بود: دل بوسکه ۶۱% و مورینیو ۹%

سوال بعدی این بود که مربی محبوب شما از میان سرمربیان حال حاضر چه کسی است و ۲۱% هواداران دل بوسکه و گواردیولا را برگزیدند و دیگو سیمئونه و پیگرینی در رده های سوم وچهارم قرار گرفتند و مورینیو جایگاه پنجم را به خود اختصاص داد.

از جمله نکات جالب این نظرسنجی می توان به این نکته اشاره کرد که سرمربی تیم ملی اسپانیا، بعد از گواردیولا و تیتو ویلانوا از رای مثبت هواداران بارسلونا برخوردار بود و هواداران رئال مادرید هم درکمال عدالت برای ارج نهادن به زحمات و موفقیت های دیگو سیمئونه، سرمربی تیم رقیب( اتلتیکومادرید) به او رای دادند.

یکی دیگر از نکات جالب درتیم های دسته دومی این بود که هواداران باشگاه رئال کاستیا (تیم پایه ای رئال مادرید ) به گواردیولا دوبرابرمورینیو رای دادند.

سوال مطرح شده این است: به نظرتان بهترین سرمربی تاریخ فوتبال اسپانیا چه کسی بوده (نوار نخودی رنگ، درصد آرا هواداران در سال ۲۰۱۳ و نوار بنفش رنگ درصد آرا هواداران در سال ۲۰۱۱ است.)
سوال مطرح شده این است: سرمربی محبوب شما کیست؟ (نوار نخودی رنگ، درصد آرا هواداران در سال ۲۰۱۳ و نوار بنفش رنگ درصد آرا هواداران در سال ۲۰۱۱ است.)

سه مربی محبوب در میان هواداران تیم های دسته اولی لالیگا با درصد محبوبیت

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391