برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فردیناند: گزینه مدنظر من برای جانشینی سرالکس، مویس بود

شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۲ — گل

ستاره سابق تیم ملی انگلیس براین باور است که سران یونایتد گزینه ایده الی را جانشین سرالکس فرگوسن سرمربی باتجربه تیمشان نموده اند

ریو  فردیناند

ریو فردیناند، مدافع باتجربه منچستریونایتد در صحبت هایی اعلام کرده که دیوید مویس گزینه ایده آل او برای جانشینی سرالکس فرگوسن بوده و بر این باور است که او نیاز خاصی به رفتار و برخوردهای خاص و ویژه ندارد. مویس اخیرا به عنوان جانشین سرالکس فرگوسن روی نیمکت مربیگری یونایتد برگزیده شد و چند هفته ای است که هدایت این تیم را در دست دارد.

یونایتد اولین بازی اش در فصل جدید لیگ برتر را در مقابل سوانسی برگزار خواهد کرد و اللبته انتخاب مویس به عنوان سرمربی جدید یونایتد واکنش های متفاوتی را درمیان هواداران این تیم داشته. اما ریو فردیناند براین باور است که مویس گزینه ایده الی برای هدایت تیمش است.

فردیناند در صحبت هایی به سیدنی دیلی تلگراف گفت:« ما سرمربی ای داریم که به شدت مشتاق است. او جوان است و انگیزه‌ها و اشتهای زیادی برای موفقیت دارد. بعد از کنار رفتن سرمربی قبلی مان، ما به چنین مربی ای نیاز داشتیم و اگر قرار بود که من جانشینی برای فرگوسن انتخاب کنم، انتخاب من هم خود مویس بود.»

او ادامه داد:« او کسی نیست که سه یا چهار سال باشد که به اینجا آمده باشد و دوست دارد که کارهای فرگوسن در یونایتد را تکرار کند. افرادی هستند که شاید سرمربی تیم ما می شدند و نمی توانستند که برای مدتی به این طولانی ای در اینجا بمانند. من مطمئنم که سرمربی جدید تیم ما، این کار را به عنوان یک کار بلند مدت می بیند.»

فردیناند ۳۴ ساله در ادامه به این نکته اشاره کرد که می داند که فشار جاشنیین سرالکس فرگوسن فراوان است ولی براین باور است که مویس می تواند از پس این مسئولیت‌ها بربیاید:« نمی توان از این واقعیت که هواداران و بازیکنان تیم به دنبال برد هستند فرار کرد. ما به این عادت کرده ایم. ولی باید به سرمربی جدید کمی زمان دهیم. ما می خواهیم موفق باشیم و مطمئنم که مویس هم همین را می خواهد . او نمی خواهد که بیاید و بگوید که به من ۳ سال زمان بدهید.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391