برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دبیر کل فیفا اطمینان داد جام جهانی برزیل با موفقیت برگزار می شود

یکشنبه، ۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۳۴ — واحد مرکزی خبر

دبیر کل فدراسیون بین المللی فوتبال روز یکشنبه اعلام کرد این فدراسیون اطمینان دارد برزیل قادر خواهد بود سال آینده جام جهانی را به شکلی موفقیت آمیز برگزار کند.

«ژروم والکه» دبیر کل فیفا در این باره گفت نباید برزیل را بابت اعتراضات گسترده مردمی که در این کشور رخ داده است مورد انتقاد قرار داد.
بـه گـزارش خبرگـزاری آلمان از ریو دو ژانیرو، دبیر کل فدراسیون بین المللی فوتبال در این باره گفت: «جام کنفدراسیون‌ها در برزیل در حال برگزاری است. جام جهانی نیز باید در برزیل برگزار شود. ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که جام جهانی به بهترین شکل ممکن برگزار خواهد شد.»
اظهارات والکه در حالی است که نیروهای پلیس برزیل و معترضان از زمان آغاز رقابتهای جام کنفدراسیون‌ها در این کشور با یکدیگر درگیر بوده اند.
تظاهرات کنندگان به بودجه گزافی که برای برگزاری جام کنفدراسیون ها، جام جهانی سال ۲۰۱۴ و رقابتهای المپیک ۲۰۱۶ در ریو دو ژانیرو تخصیص داده شده است معترض هستند. این هزینه‌ها باعث افزایش بهای حمل و نقل عمومی و وقوع چند مورد فساد در بین مقامات دولتی این کشور شده است.
والکه همچنین در اشاره به اعتراضات مردمی گفت هیچ تقصیری در این خصوص متوجه فیفا نیست.
وی گفت: «تصور نمی کنم فیفا باید خود را مقصر بداند. ما مسئول آنچه که رخ داده است نیستیم.»
دبیر کل فیفا همچنین بر دیدگاه سپ بلاتر رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال در این خصوص تاکید کرد که تظاهرات کنندگان از فوتبال و همچنین رقابتهای جام کنفدراسیون‌ها به عنوان بستری برای بیان اعتراضات خود استفاده می کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391