برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

الفاید خطاب به مالک جدید فولهام: اگر مجسمه "مایکل جکسون" را پایین بیاوری سبیلت را می‌تراشم

یکشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۶ — مهر

"محمد الفاید"، مالک پیشین باشگاه فولهام، به "شهید خان" مالک جدید این باشگاه هشدار داده در صورتی که مجسمه "مایکل جکسون" را از مقابل باشگاه بردارد، سبیل‌هایش را خواهد تراشید.

"شهیدخان" که مالکیت باشگاه فوتبال آمریکایی "جکسون‌ویل جگوارز" را هم برعهده دارد به تازگی مالکیت باشگاه فولهام را هم بر عهده گرفته است. در مراسم معارفه این میلیاردر پاکستانی‌الاصل، الفاید یک سبیل مصنوعی روی صورتش گذاشت.

اکنون سوال اینجاست که آیا "شهید خان فرستاده شیطان است تا باشگاه فولهام را نابود کند؟" این سوال از آنجا مطرح می شود که شهید خان با این فشار مواجه شده که تا پیش از این هیچ ارتباطی با فوتبال نداشته است.

هواداران فولهام از بی ارتباطی مالک قبلی فولهام به فوتبال حسابی ضربه خورده‌اند. الفاید در سال ۲۰۱۱ مجسمه دوستش "مایکل جکسون" را داخل باشگاه نصب کرد. پس از آن سیل انتقادات روانه وی شد. الفاید هم در پاسخ به انتقادات اظهار داشت: "چی عجیب است؟ هواداران فوتبال آن را دوست دارند. اگر بعضی از هواداران احمق درک نمی‌کنند و از چنین هدیه ارزشمندی قدردانی نمی‌کنند، بروند به جهنم."

اکنون الفاید از باشگاه رفته و اینکه آیا مجمسه مایکل جکسون در جای خود باقی می‌ماند یا نه با خان است. با اینکه مالک جدید قرار است ظرفیت ورزشگاه "کراون کاتج" را از ۲۵ هزار ۷۰۰ به ۳۰ هزار نفر افزایش دهد با این حال اینکه در مورد مجسمه مایکل جکسون چه تصمیمی بگیرد می‌تواند ذهنش را مشغول کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391