برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فاکس اسپورتس: انتقال ایگواین به آرسنال را تمام شده بدانید

پنجشنبه، ۱۳ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۸ — گل

تمام شواهد و قراین حاکی از آن است که گونسالو ایگواین ستاره آرژانتینی باشگاه رئال مادرید فصل آینده در تیم ارسنال توپ خواهد زد. این گزارشی است که فاکس اسپورتس به بازتاب آن پرداخته و روزنامه آ.اس نیز آن را منتشر کرده است.

گونزالو هیگواین

بنا بر این گزارش سران باشگاه لندنی مبلغ ۲۷ میلیون یورو برای خرید ایگواین خواهند پرداخت. این کمی بیشتر از رقم ۲۴.۵ میلیون یورویی است که سران این باشگاه در اولین پیشنهادشان ارائه کرده بودند و کمی کمتر از رقم ۳۰ میلیون یورویی اعلام شده ای است که سران رئال برای فروش ایگواین طلب کرده بودند.

خورخه ایگواین، پدر این مهاجم جوان در گفت و گو با فاکس سپورتس درمورد توافقات اولیه گفته:« ما اجازه سران رئال مادرید را برای آغاز کردن مذاکرات داشتیم و مذاکرات رو در رو با سران آرسنال را آغاز کردیم و خوشبختانه به زودی پسرم را در لیگ برتر خواهیم دید.»

بدین ترتیب و طبق صحبت های پدر ایگواین، پسر او هفته ای ۱۱۷ هزار یورو دستمزد خواهد گرفت. بدین ترتیب او در کنار تئو والکات و توماس فرمائلن، بهترین دستمزد رادر باشگاه آرسنال دریافت خواهد کرد.

در آرژآنتین شنیده می شود که خود ایگواین امروز یا فردابرای امضا کردن قرارداد با آرسنال به لندن سفر خواهد کرد. پیش از این سران یوونتوس برای جذب او ابراز تمایل کرده بودند ولی با خریداری کارلوس تبس و فرناندو یورنته سران این باشگاه دیگر نیازی به خرید این بازیکن ارژآنتینی احساس نمی کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391