برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اینیستا: تیتو دراین نبرد زشت، دوباره برنده خواهد شد

شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۰ — گل

ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا پیغامی حمایتی برای سرمربی تیمش که با سرطان می جنگد داشته است

آندرس  اینیستا

آندرس اینیستا، ستاره باتجربه باشگاه بارسلونا مطمئن است که تیتو ویلانووا، سرمربی جوان تیمش که اخیرا بیماری سرطانش مجددا عود کرده و با این بیماری دست و پنجه نرم می کند، دوباره پیروز این نبرد زشت خواهد بود.

حدود یک سال و نیم است که تیتو با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کند واینیستا که این روزها برای شرکت در مراسم بزرگداشتش در سرزمین مادری اش، فوئنته آلبییا حضور داشت در صحبت هایی راجع به بیماری تیتو صحبت کرد و گفت:« مهمترین چیز شخصیت فرد، جدای از بعد ورزشی اش است . تیتو مدتهاست که سختی های زیادی می کشد و امیدوارم که هرچه زودتر شرایط سخت او به پایان برسد.»

اینیستا در ادامه صحبت هایش ، روز جمعه را این طور تشریح کرد:« امروز روزی مملو از احساسات ضد و نقیض بود. از یک سو به خاطر این مراسم بزرگداشتی که در سرزمین مادری برایم برگزار شده، خوشحالم و از سوی دیگر ناراحتم، چون سرمربی مان مجبور است نیمکت مربیگری تیم را ترک کند.»

روز گذشته مراسمی در فوئنته آلبییا برگزار شد که طی آن از مجسمه برنزی اینیستاکه دراین منطقه نصب شده بود پرده برداری شد. او در ادامه صحبت هایش گفت:«برای تیتو قدرت و توان بالایی را آرزو می کنم.»

وبعد از این جمله بود که حاضران درمراسم به شدت او رامورد تشویق قرار دادند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391