برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری:از این چیزهای کثیف در این فوتبال تمیز زیاد دیده ام

پنجشنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۲۳:۴۲ — گل

موضوع خیلی ساده بود جدایی محمود یاوری از ذوب آهن قطعاً یک علت به خصوص داشت و آن هم بالاخره از باشگاه به بیرون درز پیدا کرد.

محمود یاوری

این چیزی نبود جز اس ام اس های ۲ بازیکن با مدیر عامل که موجبات خروج یاوری را از باشگاه فراهم کرد.
برای همین در این رابطه با مربی با تجربه لیگ صحبت کردیم تا ببینیم اوضاع از چه قرار است.
یاوری در این رابطه گفت:
اینکه گفته می شود اس ام اس های چند بازیکن باید بگویم ۲بازیکن بیشتر نبوده اند که بازیکنان بزرگی هم نیستند چون این کار‌ها برای بازیکنان کوچک و بی تجربه است.آقای محسن مسلمان و سینا عشوری بوده اند که این کار را کرده اند.متاسفانه برخی از مدیر عامل های ما هم کم تجربه هستند و فوتبالی نیستند برای همین اجازه می دهند ۲بازیکن جوان و بی تجربه برایشان تصمیم بگیرد و آنها را تحت تاثیر قرار دهد.این بازیکنان هم از جایی دیگر تحریک شده اند که اصلاً برای من مهم نیست چون من از این چیز های کثیف در این فوتبال تمیز زیاد دیده ام.
او در ادامه گفت : من محمود یاوری هستم چهار چوب خودم را دارم و در این چهار چوب حرکت می کنم همیشه هم گفتم مسائل فوتبالی برای من و مسائل مالی برای باشگاه و بر خلاف بعضی از مربیان در مسائل مالی بازیکنها و باشگاه دخالتی نمی کنم.
یاوری در مورد احساسش در این مورد گفت:من اصلاً ناراحت نیستم و برای من مسئله ای نیست من کار خودم را انجام می دهم و موفق هم شده ام.خدا کمک کرد و توانستم یکی از قطب های فوتبال را در لیگ برتر نگه دارم.
تیمی که کسانی دیگر ان را به این روز در آورده بودند من حفظ کردم.
محمود یاوری در پایان گفت:کسانی که این کار را کردند نه اخلاق ورزشی دارند و نه جوانمردی؛ همان کسانی که از پنجره ای دیگر به تیم آمدند.اما من همیشه برای در بسته کلید می اندازم و در را باز می کنم تا افرادی وارد شوند.من به دنبال روح جوانمردی و پاکی فوتبال هستم نه چیز دیگر...باور کنید اصلاً ناراحت نیستم و همیشه به خدا و کارهایی که می کنم فکر می کنم و سعی می کنم سالم باشم همین برایم کافی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391