برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رای نهایی بهترین بازیکن لیگ رحمتی بود اما...؛به خاطر کی روش رحمتی را انتخاب نکردند

شنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۲۳:۵۵ — گل

۲۰ تیر ماه ساعت ۱۸ روبروی ورزشگاه درفشی فر.شلوغی زیاد نشان از این دارد که هواداران بی توجه به اعلام قبلی مبنی بر عدم حضور تماشاگران در بازی تدارکاتی با ملوان باز هم از هر گوشه شهر خود را به غرب تهران رسانده اند.

مهدی رحمتی

به جز انتخاب پدیده فصل که خیلی‌ها اعتقاد داشتند حق جهانبخش بازیکن تازه پیوسته به لیگ هلند است حالا شنیده می شود که انتخاب بهترین بازیکن هم حاشیه های فراوانی داشته است که حتی باعث دلخوری شدید شده است.

یکی از نزدیکان فدراسیون فوتبال که نمی خواست نامش هم فاش شود گفت:

انتخاب همه کاپیتانها و مربیان و حتی خود مسئولین فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مهدی رحمتی بوده است و حتی در رای گیری نهایی مهدی رحمتی به عنوان بهترین بازیکن لیگ انتخاب شده است. اما چون فدراسیونی‌ها نمی خواستند از این انتخاب کی روش ناراحت شود در نهایت محرم نوید کیا را انتخاب کردند.

این ماجرا حتی باعث ناراحتی شدید عزیزالله محمدی رئیس سابق سازمان لیگ شده تا جایی که ناراحتی خودش را هم در جلسه ای مطرح کرده است.

ظاهرا خود محرم هم از انتخابش متعجب بوده است و نمی خواسته به تهران بیاید و در لحظه آخر به اصرار آقای رحیمی مدیر عامل سپاهان به تهران آمده است.
نظرات شما

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391