برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خدیرا(۲): دورتموند با خوش شانسی به فینال اروپا رسید

دوشنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۲ — گل

ستاره آلمانی رئال مادرید براین باور است که زیر نظر سرمربی ایتالیایی پیشرفت چشمگیری خواهد داشت

سامی خدیرا ستاره آلمانی باشگاه رئال مادرید براین باور است که با روی کار آمدن کارلو آنچلوتی روی نیمکت مربیگری تیم مادریدی تیمش پیشرفت زیادی خواهد داشت و خود او هم در عرصه فردی پیشرفت خواهد کرد.

خدیرا در گفت و گو با روزنامه دی ولت آلمان در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است که این گفتگو را در دو قسمت برای شما آماده کرده ایم و دراینجا می توانید بخش دوم و پایانی این گفتگو را مطالعه کنید:

*کار تمدید قراردادت با رئال به کجا گشیده؟

مذاکرات برای تمدید قراردادم میان سران باشگاه و جرج نئوبائر، مدیربرنامه هایم درجریان است.ولی در حال حاضر هیچ خبر جدیدی دراین باره ندارم

*نظرت دراین باره که شش تیم بزرگ سرمربیانشان راتغییر داده اند چیست؟

هرسرمربی ای سعی می‌کند تاردپای خودش را در تیم جدیدش به جای بگذارد.بدون هیچ شکی هیجان انگیز است. من قول می دهم که مملو از احساسات خواهد بود. جدای از بحث سرمربی جدید، در اوایل هر فصل همه چیز از صفر شروع می شود. هیجان انگیز است بدانیم که هر تیم برای درک ایده های سرمربی اش و پیاده سازی عملی این ایده‌ها به چقدر زما ننیاز دارد. من مطمئنم که این شش باشگاه: منچستریونایتد، سیتی، بایرن مونیخ، رئال، چلسی و پاری سن ژرمن در رده های داخلی و بین المللی در اوج خواهند بود. بدون درنظر داشتن اینکه آنها سرمربیان جدیدی را روی نیمکت هایشان می بینند.نباید فراموش کرد که این شش باشگاه سرمربیان بزرگی دارند و ستاره های بین المللی بزرگی را هم در اختیار دارند

*بهترین لیگ اروپا کدام لیگ است؟

لالیگای اسپانیا واقعا جذاب و خوب است. فکر می کنم که صحبت کردن در مورد تغییرات سلسله مراتبی در فوتبال اروپا، با اغراق صورت می گیرد. بوندس لیگا هم بدون شک کیفیت بالایی دارد ولی برای صحبت کردن در مورد حکمران فوتبال اروپا، باید به بازه زمانی طولانی تری نگاه کنیم و نه به یک بازه کوتاه مدت. ما نمی توانیم فقط یک فصل را نگاه کنیم و بگوئیم که لیگ برتر بهترین لیگ دنیاست. بگذارید با در نظر داشتن بازه ای دو یا سه ساله دراین باره صحبت کنم و سه سال دیگر می توانیم دراین باره اظهارنظر کنیم. دو باشگاه آلمانی به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یافتند ولی نباید خوش شانسی ای که بوروسیا دورتموند در مصاف با مالاگا داشت و بعد از آن هم خوش شانسی که مقابل رئال مادرید آورد رافراموش کرد. در پایان تمام این صحبت‌ها تیم های زیادی در عرصه بین المللی هستند که سطحی برابر دارند و تیم قدرتمندتر و قوی تر وجود ندارد.

*رقابت موجود میان رئال وبارسا را چطور می بینی و نظرت درمورد ایسکو خرید جدید رئال چیست؟

رقابت میان رئال و بارسلونا بار دیگر مملو از احساسات خواهد بود. فصل گذشته ما خیلی ساده و به آسانی جام قهرمانی را به بارسایی‌ها هدیه داریم. دراین باره که ایسکو چه کمک هایی به ماخواهد کرد، باید منتظر بود و دید. بدون شک او بازیکن بزرگی است و مطمئنم که ما در شرایط خوبی هستیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391