برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خاوی مارتینس: دوستان بارسایی ام می گویند که پپ خیلی سرسخت است

چهارشنبه، ۵ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۳ — گل

ستاره اسپانیایی بایرن مونیخ بی صبرانه درانتظار آن است که تمریناتش را زیر نظر پپ گواردیولا آغاز کند

خاوی مارتینس، ستاره اسپانیایی باشگاه بایرن مونیخ وتیم ملی اسپانیا مطمئن است که پپ گواردیولا، سرمربی آتی این تیم خیلی سریع با شرایط آلیانس ارنا تطبیق خواهد یافت.

خاوی که این روزها در اردوی تیم ملی اسپانیاست در صحبت هایی اعلام کرده که با هم تیمی هایش که در بارسلونا توپ می زنند، راجع به پپ صحبت کرده و آنها گفته اند که پپ سرمربی متوقعی است.

خاوی مارتینس در صحبت هایی که در شبکه مووی استار بازتاب یافت، گفت:« فکر می کنم که گواردیولا شخصیتی شبیه به بیه لسا باشد. او از چالش‌ها خوشش می آید، دقیقا فصلی مثل آن فصلی که ما با بایرن مونیخ پشت سرگذاشتیم. نمی توان عملا فصلی بهتر از این را پشت سرگذاشت ولی می شود از هر نظر بهبود یافت. من مطمئنم که پپ به شدت تلاش خواهد کرد و ۲۴ ساعت شبانه روز را برای بهبود عملکرد تیم نسبت به فصل گذشته صرف خواهد نمود تا تیم بتواند حتی بهتر از این کار کند.»

او اعلام کرد که انگیزه های زیادی برای کار کردن زیرتظر گواردیولا دارد و گفت:« من انگیزه های زیادی دارم تا از پپ درس بگیرم. هم تیمی هایم در تیم ملی اسپانیا می گویند که او سرسخت است و به شدت تمرین خواهیم کرد. ولی ما از او درس خواهیم گرفت و طبق میل او تمرین خواهیم کرد. ما با لبخندی برروی لبانمان تمرینات را آغاز خواهیم کرد.»

خاوی مارتینس در پاسخ به سوالی راجع به تمایل رئالی‌ها برای جذب گوندوگان گفت:« از بازی گوندوگان خوشم می آید. او یکی از بازیکنان دورتموند است که بیش از بقیه از او خوشم می آید. نمی دانم که آیا من فرد مناسبی هستم که بگویم که او در رئال خوب جا خواهد افتاد یا نه.او بازیکن بزرگی است و بازی کردن مقابل او سخت است. او دقیقا مثل چابی یا اینیستاست و کنترل زیادی برتوپ دارد و با هوش بازی می کند.او راهکارهای ساده ای می یابد و به شدت تلاش می کند.»

او در بخش دیگری از صحبت هایش راجع به اوضاع تیم ملی اسپانیا در جام کنفدراسیونها و بازی ۵شنبه شب این تیم مقابلایتالیا گفت:« هم ایتالیا و هم برزیل حریفان سرسختی هستند.ما درمورد فینالیست یورو حرف می زنیم. برزیل نسل بازیکنان جوانی را دارد که در حال رشد هستند و در جام کنفدراسیون‌ها عملکرد خیلی خوبی دارند واین تیم درآینده حرف زیادی برای گفتن دارد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391