برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

منوتی: زمان برگزاری جام کنفدراسیونها، بی احترامی به بازیکنان است

جمعه، ۷ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۶ — گل

سسار لوئیس منوتی، سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین اخیرا همراه با تعدادی ازهمراهان سابقش سی و پنجمین سالگرد اولین قهرمانی آرژانتین در جام جهانی را جشن گرفتند. او حالا این روزها سرگرم نگارش است و درگفتگویی که به بهانه اولین قهرمانی آلبی سلسته درجام جهانی انجام داده، به بررسی مسائل روز فوتبال دنیا پرداخت

لوئیس سزار منوتی

*سی و پنج سال پیش برای اولین بار درتاریخ دنیای فوتبال آرژآنتین را قهرمان جام جهانی نمودید. با تیمی متشکل از کمپس، ده لوکه، پاسارلا، فییول و... ازیادآوری آن روزها چه حسی دارید؟

احساس خوشبختی می کنم که فوتبالیست هایی را شناخته ام که مردم شاید حتی آنها را نشناسند. افراد دیگری هم هستند که به عنوان سرمربی یا خبرنگاران با تیم بوده اند ولی بازیکنانی هم هستند که مردم نمی دانند که آنها که بوده اند و عجب بازیکنان استثنایی بوده اند و قهرمان دنیا هم شده اند.

*بعد از دوری از نیمکت مربیگری چه کار می کنید سسار؟

می نویسم و می نویسم و بازیها را تحلیل می کنم؛ به علاوه گردش می کنم و مراقب خانواده ام هستم

*وابستگی تان به فوتبال بیشتر شده یا کمتر؟

من بازیهای اینجا و بازیهای اروپا را تماشا می کنم.بازیهای لالیگا را کاملا دنبال می کنم

*نظرتان درمورد سفر گواردیولا به آرژآنتین و دیداری که با او داشتید چیست؟

دیدار خیلی خوبی بود.همیشه درمورد گواردیولا همین طور است

*درمورد ماجراجویی جدیدش در المان به او چه گفتید ؟ او را دربایرن چطور تصور می کنید؟

او واقعا خوشحال است چون در جای ویژه ای خواهد بود و فکر می کنم که موفق هم می شود. چون اویک سرمربی فوق العاده است. درحرفه اش کاملا متعهد است و مطمئنا کمک زیادی برای هرچه درخشان تر کردن بوندس لیگا انجام خواهد داد

*جام کنفدراسیون‌ها را دنبال می کنید؟

بله.زمان برگزاری اش را دوست ندارم.این بی احترامی به برخی از فوتبالیست هایی است که الان باید درتعطیلات تابستانی باشند. بازیکنان خوبی به تورنمنت رفته اند ولی از تاریخ برگزاری اش اصلا خوشم نمی آید.

*فوتبال اسپانیا و بارسا را ترجیح می دهید یا فوتبال برزیل را؟

من طرفدار اسپانیا هستم

*عملکرد دل بوسکه دراسپانیا راچطور می بینید؟

من رابطه خیلی خوبی با او دارم و احترام فراوانی برایش قائلم.یادم است که دل بوسکه خیلی خوب فوتبال بازی می کردو برای ما کسانی که عاشق فوتبال هستیم، دیدن تیمی که دل بوسکه با این شیوه آن را رهبری می کند، افتخار بزرگی است. او هدایت صلح امیزی واخلاقی دارد. او یکی از آن سرمربیانی است که این حرفه را خیلی خوب انجام می دهند.

*ارتباط مسی –نیمار در بارسلونا چگونه خواهد بود؟

قطعا افتخارآمیز خواهد بود.امیدوارم.. دست کم از تماشای بازی آنها لذت می بریم. آنها کارهای درخشانی را انجام میدهند، چون هردویشان بازیکنان بزرگی هستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391