برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عصبانیت مسی از کاپلو وترک نیمه کاره بازی دوستانه در پرو

شنبه، ۱۵ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۱۷ — گل

فابیو کاپلو سرمربی ایتالیایی موافق آن نبود که اقوام مسی (دو برادر لیونل) ازروی نیمکت ذخیره‌ها بازی را دنبال کنند و از ماموران پلیس خواست تا برادران مسی را به جایگاه‌ها منتقل نمایند

لیونل مسی و نیمار

لیونل مسی در جریان بازی دوستانه خیریه ای که در لیما(پایتخت پرو) برگزار می کرد، لحظات خوبی را پشت سرنگذاشت. در بازی دوستانه لیما که تحت عنوان «دوئل غولها» و با مصاف دوستان مسی با یاران نیمار برگزار می شد، ستاره آرژآنتینی با دلخوری ورزشگاه ناسیونال لیما را ترک کرد. چون نیروهای پلیس به اعضای خانواده مسی اجازه ندادند که بازی را از روی نیمکت تماشا کنند

طبق گزارش منتشره در خبرگزاری آر.پی.پی پرو، وقتی مسی متوجه این ماجرا شد، از سرمربی تیمش خواست تا او را تعویض کرده و با عصبانیت ورزشگاه را ترک کرد.

البته این دلخوری به خاطر خواسته فابیو کاپلو ایجاد شد. فابیو کاپلو سرمربی ایتالیایی موافق آن نبود که اقوام مسی (دو برادر لیونل) از روی نیمکت ذخیره‌ها بازی را دنبال کنند و از ماموران پلیس خواست تا برادران مسی را به جایگاه‌ها منتقل نمایند.همین موضوع سبب دلخوری مسی را فراهم آورد و ازهمین رو او بعد از تعویض شدنش، ورزشگاه راترک کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391