برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مسی با تأخیر مالیات ۱۰ میلیون یورویی را پرداخت کرد

سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۱۲ — فارس

ستاره آرژانتینی بارسلونا مبلغ مالیات ۱۰ میلیون یورویی را با تأخیر پرداخت کرد.

براساس گزارش لا وانگوردیا، لیونل مسی در چند روز گذشته متمم مالیات سال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ را فراهم کرد و آن را به علاوه ۱۰ میلیون یورو به مقامات مالیاتی پرداخت کرد.

منابع مرتبط با این پرونده تأیید کردند که پرداخت‌های این بازیکن مطابق با مبلغ بدهکاری وی برای مالیات درآمد حق پخش تصویرش در سال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ بوده است.

بر اساس همین منبع مرتبط، مسی همچنین به دنبال رسیدن به توافق با مأموران مالیاتی بر روی مبلغی است که مدعی شده‌اند در سال‌های مالی ۲۰۰۶، ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ نیز پرداخت نشده است. این بازیکن پذیرفته است که برای درآمد حاصل از حق پخش تصویرش باید مالیات پرداخت می‌کرده و امیدوار است که هر مسئله‌ای که در رابطه با پرداخت مالیات وی در این ۳ سال وجود دارد، برطرف کند.

اداره جرایم مالی بارسلونا شکایتی علیه مسی و پدرش در تاریخ ۱۲ ژوئن تنظیم کرده و آنها را به تخطی از پرداخت مالیات محکوم کرد. اکنون این بازیکن و پدرش به ۳ جرم مالیاتی در سال‌های ۲۰۰۷، ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ متهم شده‌اند و تلاش می‌کنند با رسیدن به توافق با مقامات مالیاتی از پرداخت بیش از ۴ میلیون یورو برای مالیات حق پخش تصویر جلوگیری کنند.

به نظر می‌رسد مسی ۱۷ سپتامبر در دادگاه شهر گاوا در نزدیک بارسلونا در دادگاه حاضر شود، هرچند وکیلش تأکید کرده که بازیکن بارسلونا به شدت قوانین اسپانیا را رعایت می‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391