برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مورینیو: تری می داند جایگاهش در تیم تضمین شده نیست

شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۳۴ — گل

ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، به جان تری، کاپیتان تیمش، هشدار داد که نمی تواند از جایگاهش در ترکیب اصلی آبی‌ها مطمئن باشد.

ژوزه مورینیو و جان تری

مورینیو در دوره قبلی حضور در استمفوردبریج بین سال های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۷، دوران موفقی را سپری کرد و جان تری یکی از ارکان اصلی تیم او بود.

این دو بارها در مورد دوستی صمیمانه شان صحبت کرده اند اما مورینیو تاکید کرد که بحث حرفه ای، ارتباطی با دوستی شان ندارد و تاکید کرد انتظار ترکیب اصلی تیمش، تنها براساس مسائل حرفه ای است.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" نه، جایگاه تری تضمین شده نیست. او می داند که جایگاه تضمین شده نیست. تنها چیزی که او می تواند از آن مطمئن باشد، دوستی مان و رابطه ما با هم است. اما در مورد مسائل کاری، هیچ چیز تضمین شده نیست.

من باید با همه بازیکنانم صادق باشم و فکر می کنم او هم این مسئله را تایید می کند. ما در این مورد صحبت کردیم و او به خوبی همه چیز را درک می کند. من به او گفتم که ما با هم دوست هستیم اما بحث شغلی جداست. این هم یک جور کار است و او باید خودش را ثابت کند.

من نمی توانم به خاطر دوستی مان، از او بی دلیل حمایت کنم یا او به بازیکن دیگری ترجیح بدهم. او این را می داند زیرا این یکی از خصوصیات همیشگی من است. یکی از چیزهایی که من از فوتبال یاد گرفتم این است که باید هر روز خودتان را در زمین ثابت کنید."

تری فصل گذشته و در زمان حضور رافا بنیتس نیمکت نشین شده بود اما مورینیو معتقد است که این مدافع باتجربه هنوز هم می تواند بهترین نمایش‌ها را ارائه بدهد.

" من به تری به طور کامل اطمینان دارم. می دانم که او بازیکن بسیار خوبی است اما باید مانند بقیه خودش را ثابت کنید. فکر می کنم او از انگیزه لازم برخوردار است. او باید به سختی کار کند و مصدوم نشود. این توصیه های اصلی من به جان است."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391