برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

داوید لوئیز: طرفدار پدرو هستم و دستش را خواندم

سه‌شنبه، ۱۱ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۸ — گل

مدافع برزیلی در صحبت هایی اعلام کرد که می دانست که ژولیو سسار سمت راست دروازه را پوشش خواهد داد و ازهمین رو من سمت چپ رفتم

داوید لوئیس

داوید لوئیزمدافع جوان تیم ملی برزیل در صحبت هایی به آنالیز بازی تیمش مقابل اسپانیا درفینال جام کنفدراسیون‌ها پرداخت.

لوئیز در جریان این بازی یک شوت پدرو که در آستانه ورود به دروازه برزیل بود را از داخل دروازه تیمش بیرون کشیدو حالا در مورد این حرکت فوق العاده ای که انجام داده به خبرنگاران گفت:« من توانستم مانع از گلزنی پدرو شوم، چون طرفدار پدرو هستم.»

درصورتی که این توپ وارد دروازه برزیل می شد، شاید سرنوشت بازی به نحو دیگری رقم می خورد و لوئیس فلیپه اسکولاری در پایان بازی به خبرنگاران گفت:« حرکت داوید لوئیس، کلید بازی بود.»

خود داوید لوئیس درتشریح آن صحنه گفت:« یک ضد حمله بود. ماتا رو به جلو می آمد. سعی کردم توپ را از او بگیرم ولی نتوانستم. بازیخوانی خوبی انجام دادم. چون واقعا پدرو را خیلی خوب می شناسم و فوتبال او را تحسین می کنم. می دانستم که دوست دارد که وقتی که جلوی دروازه بان قرار می گیرد، شوت بزند. می دانستم که ژولیو سسارزاویه شوت با پای راست پدرو را می بندد و من سریع خودم را به سمت پای چپ او رساندم و توانستم مانع از گل شوم.»

مدافع برزیلی درادامه به این نکته اشاره کرد که کلید موفقیت تیمش دراین بازی، این صحنه نبوده:« اتحاد بازیکنان و اعتماد به نفسی که در تیممان داشتیم، این برد را ممکن کرد. برزیل می دانست که چطور کنترل بازی را در دست بگیرد. ما پتانسیلمان را نشان دادیم ولی هنوز هم باید بیشتر از اینها رشد کنیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391