برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پرس خطاب به ایارامندی: به زودی می‌فهمی هواداران انتظارات فراوانی از تو دارند

یکشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۳۹ — فارس

رئیس باشگاه رئال مادرید در مراسم معارفه ایارامندی به او یادآوری کرد که به زودی خواهد فهمید هواداران انتظارات فراوانی از بازیکنان دارند.

فلورنتینو پرس رسما آسیر ایارامندی را به عنوان بازیکن جدید رئال مادرید معرفی کرد و حضور وی را گامی دیگر در جهت آوردن استعدادهای جدید به باشگاه خواند.

وی در این باره اظهار داشت: ما هر روز کار می‌کنیم تا برنامه ورزشی خود را به کامل‌ترین شکل پیاده کنیم و هنوز در این مسیر قرار داریم. ما به دنبال فوتبالی تماشایی هستیم که کارلو آنچلوتی می‌ خواهد و می‌خواهیم رویای تمام هواداران را به تحقق برسانیم.

رئیس باشگاه رئال مادرید درباره ایارامندی گفت:‌ می‌خواستیم او اینجا باشد؛ او هم می‌خواست به رئال بیاید و اکنون رقابت بزرگی برای او آغاز شده است.

وی خطاب به بازیکن تازه‌وارد گفت: از سرزمین بازیکنان بزرگ و سنت‌هایی آمده‌ای که همه ما که عاشق این ورزش هستیم به آن احترام می‌گذاریم. از رئیس باشگاه رئال سوسیه‌داد تشکر می‌کنم که در انتقال این بازیکن به رئال همکاری کرد. او تیمی دارد که در این فصل سخت تلاش کرد تا یکی از بهترین تیم‌های اروپا شود.

پرس افزود:‌ تو به باشگاهی آمده‌ای که تاریخی ۱۱۱ ساله در فوتبال دارد. می‌فهمی که هواداران توقع زیادی از تو دارند اما آنها منحصر به فرد هستند؛ همه چیز به تو می‌دهند و از تو هر تقاضایی دارند. هواداران به تو کمک می‌کنند و یادآوری می‌کنند که نشانی که روی سینه‌ات است، نشان باشگاهی با بیشترین افتخارات در تاریخ فوتبال است.

وی با اشاره به اشک‌های ایارامندی در روز وداع با باشگاه سابقش گفت: آن اشک‌ها اعتبار زیادی به تو می‌دهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391