برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پویول(۲): از اینکه تعهدم زیر سوال رفت، به شدت ناراحت شدم

پنجشنبه، ۱۳ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۶ — گل

قرار است که از اولین روز اردوی پیش فصل تمرین کنم ولی ممکن است از ابتدا درتمرینات گروهی نباشم.

کارلس پویول کاپیتان بارسا ناامید نشده است، او معتقد است که با وجود سن و سال بالا و مصدومیت طولانی مدتی که گریبانگیر او شده، هنوز می تواند از جایش برخاسته و به روزهای اوج بازگردد.پویول در گفت و گو با روزنامه ال موندو دپورتیوو نظرش را درمورد مسائل مختلف ابراز کرده.دراینجا می توانید گزیده ای از این گفتگو را در دو قسمت مطالعه کنید؛ این بخش اول گفت و گوی پویول است:

*برای چهارمین بار زانوی راستت را عمل کردی. درسن ۳۵ سالگی شرایط برایت سخت است.نه؟ چرا خداحافظی نمی کنی؟

چون الان زمان خداحافظی نیست. من بازنشسته نمی شوم.به خاطر تمام سختی هایی که کشیدم و تمام انگیزه‌ها و اشتیاق هایی که دارم. آن زانوی دیگرم هم ۸ماه مرا اذیت کرد؛ روزهای مرگباری راسپری کرنم ولی حالا همه چیز خوب است.اگر فصل بعد حالم خوب نباشد و شرایط مشابهی داشته باشم، شاید به فکر خداحافظی بیفتم ولی درحال حاضر فقط به این فکر می کنم که تاپایان قراردادم اینجا مانده و اگر بتوانم آنها تمدید هم می کنم

*شرایط فیزیکی ات چطور است؟

روزبه روز بهتر می شوم. این عمل جراحی مثل عملهای قبلی نبود.بعد از عمل نسبت به همیشه درد بیشتری داشتم ولی روند بهبودی اش سریع ترازهمیشه است.حالا می توانم باقدرت تمرین کنم

*چه زمانی آماده بازی کردن می شوی؟

قرار است که از اولین روز اردوی پیش فصل تمرین کنم ولی ممکن است از ابتدا درتمرینات گروهی نباشم.

*چرا زیردست دکتر کوگات(پزشک همیشگی ات)جراحی نکردی؟

من به اواطمینان زیادی دارم ولی این جراحی متفاوتی بود.هیچ مشکلی با او ندارم و رابطه خوبی با هم داریم

*بعد ازکنفرانس خبری ای که درپایان فصل داشتی وحرفهایت را زدی، چه حسی داشتی؟حس آزادی؟

دقیقا همین طور است.صحبت های زیادی گفته می شدولی فقط خود من بودم که می دانستم که برمن چه گذشته و چه سختی هایی کشیدم.می بایست خیلی زودتر، اخبار کذب را تکذیب می کردم.ازاینکه تعهدم به تیم زیرسوال رفت احساس درد می کردم.چرا که من هیچ وقت تاحالا تصمیمی نگرفته ام که در آن خودم را به تیم ارجحیت داده باشم.

*انتظارمی رفت که زودتر ازاینها صحبت کنی. این مشکل تو بود یا دپارتمان روابط عمومی باشگاه؟

من مسئول هستم.همیشه به من آزاد کامل برای تصمیم گیری داده می شود.آنها به من توصیه کردند تا پشت میکروفن‌ها قرار بگیرم تا واقعیت‌ها را بگویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391