برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئال و رد پیشنهاد ۲۶ میلیون یورویی آرسنال برای ایگواین

شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۷ — گل

سران باشگاه رئال مادرید قیمت گونسالو ایگواین را اعلام کرده اند. آنها حاضر نیستند که ستاره آرژانتینی شان را به قیمتی کمتر از ۴۰ میلیون یورو به فروش برسانند ولی پیشنهاد سران آرسنال برای خرید این ستاره آرژآنتینی، پیشنهادی ۲۶ میلیون یورویی است و حاضر هم نیستند که رقم پیشنهادی شان را افزایش دهند.

گونزالو هیگواین

این درحالی است که آنها رقم پیشنهادی شان را از مبلغ ۲۱ میلیون یورو به ۲۶ میلیون یورو افزایش داده اند و درابتدا به نظر می رفت که همه چیز به خوبی درحال پیش روی است. ولی سران رئال این پیشنهاد را نپذیرفتند واز همین رو هم سران آرسنال دیگر پیشنهاد جدیدی را آماده نکردند و حالا هم که پیشنهادی ۲۶ میلیون یورویی را ارائه کردند، با پاسخ منفی مجدد رئالی‌ها روبرو شدند.

این درحالی است که آرسنال در بازار نقل و انتقالات به دنبال یک مهاجم به تمام معناست و ازنظر ونگر ناکامی بزرگی است که نتواند ایگواین را جذب کند. البته او دو گزینه دیگر را هم زیر نظر دارد؛ یکی لوئیس سوارس است که او یکی از گزینه های زیر ذره بین رئال مادرید است و برای جذب او پیشنهادی ۴۰ میلیون یورویی به لیورپول ارائه کرده اند.

و گزینه دوم هم وین رونی است که ونگر امیدهای فراوانی به جذب او دارد.

ونگر به دنبال آن است که در بازار تابستانی یکی از این سه مهاجم بزرگ را خریدری کند و این درحالی است که این روزها ایگواین همراه با سایر بازیکنان رئال به تمرین می پردازد و با وجودی که تمایل زیادی به جدایی دارد امیدوار است که تیمی حاضر شود تا مبلغ مدنظر کهکشانی‌ها را پرداخته و او را به خدمت بگیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391