برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

روماریو: جام جهانی ۲۰۱۴ برای برزیلی‌ها نیست

چهارشنبه، ۵ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۳۹ — گل

روماریو اسطوره فوتبال برزیل، هزینه های انجام شده برای رقابت های جام کنفدراسیون‌ها و جام جهانی را مورد انتقاد قرار داد و معتقد است که مردم عادی از این جشن کنار گذاشته شده اند.

روماریو دی سوزا فاریجا

مهاجم سابق تیم ملی برزیل در چند روز گذشته بارها در مورد میزان هزینه های عمومی برگزاری رقابت های جام جهانی و جام کنفدراسیون‌ها صحبت کرده و معتقد است که کشورش هیچ سودی از برگزاری این رقابت‌ها نمی برد.

روماریو اکنون معتقد است که بسیاری از هموطنانش هیچ لذتی از برگزاری این دو تورنمنت نمی برند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" برزیلی از جشن کنار گذاشته شده اند. اکنون یک نوشیدنی در داخل ورزشگاه که قبلا ۱.۴۰ یورو بود، حالا ۴.۲۰ یورو قیمت دارد.

یک "آکاراژه" (یک غذای محلی منطقه باهیا) ۳.۵۰ یورو شده است؛ در حالی که همه می دانند در خارج از ورزشگاه ۱.۷۵ یورو است.

چند نفر از برزیلی‌ها می توانند چنین قیمت هایی را پرداخت کنند؟ این جام جهانی برای برزیلی‌ها نیست؛ به ویژه برای آنهایی که عادت داشتند به ورزشگاه بروند.

برای هرکدام از این ورزشگاه‌ها ۲.۵ میلیارد یورو هزینه شده که با آن می‌شد ۱۵۰ هزار واحد مسکونی ساخت.بزرگترین میراث این جام جهانی می تواند بهبود سیستم حمل و نقل باشد که آن هم با افزایش قیمت صورت گرفت."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391