برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رونالدو: مردم با دروغگویی، تقلب و رشوه مخالفند نه میزبانی جام‌جهانی!

یکشنبه، ۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۲۴ — فارس

بازیکن اسطوره‌ای فوتبال برزیل معتقد است مردم کشورش مخالف برگزاری مسابقات جام جهانی نیستند.

رونالدو

در شرایطی که سرزمین مهد قهوه جهان اکنون سرگرم برگزاری مسابقات جام کنفدراسیون‌ها است، ‌در این کشور تظاهرات گسترده ای علیه دولت این کشور به وجود آمده است. رفتاری که از دید تحلیل‌گران مخالفت مردم با برگزاری رویداد‌‌های پرهزینه‌ای همچون جام جهانی تعبیر شده است.

رونالدو،‌ بازیکن پیشین سلسائو (برزیل) در گفت‌وگویی اظهارداشت: مردم کشورم مخالف برگزاری جام جهانی نیستند. در واقع مردم با دروغ‌گویی، ارتشا و تقلب مالی مخالف هستند و می‌خواهند این وضعیت پایان یابد. ملت خواهان داشتن بیمارستان‌های متعدد هستند.

او ادامه داد: برزیل به قدر کافی پول دارد. مشکل کشور عدم سرمایه‌گذاری کافی روی بخش‌هایی است که کمبود دارد.

وی که عضو کمیته برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ است، ادامه داد: واقعیت این است که نه کمیته برگزاری و نه فیفا، ورزشگاه در برزیل نمی‌سازند. آنان شرکت‌های سازنده را تحت قرارداد خود ندارند. بلکه فقط بر کارشان نظارت دارند. هزینه ساخت این ورزشگاه‌ها از بودجه کشور صرف می‌شود. با این اوضاع مردم انتظار دارند در جام جهانی همه امور درست اجرا شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391