برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

روسل: به آمار پنالتی های علیه بارسا دقت کنید

سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۲ — گل

نیمار هنوز باید خیلی چیزها را اثبات کند.او یک هم تیمی فوق العاده برای همه خواهد بود. ولی بهتر از مسی کسی وجود ندارد. در نهایت همه این افراد، احساسات خاص خودشان را دارند.

ساندرو روسل رئیس باشگاه بارسلونا بعد از صحبت های جنجالی پپ گواردیولا که روز ۵شنبه در ترنتینوی ایتالیا علیه مقامات باشگاه کاتالان برزبان آورد، در گفت و گو با ۸ تی.وی نظراتش رادراین باره ابراز کرد.

ساندرو روسل در این گفتگوی تلویزیونی آرام و مطمئن به نظر می رسید و از مسائل مختلف صحبت کرد. ما متن صحبت های روسل را در چند قسمت برای شما آماده کرده ایم که دراینجا می توانید بدون هیچ مقدمه ای بخش سوم و پایانی این گفتگوی جذاب را مطالعه کنید:

*دشمنان: زمانی که به مدیریت یک باشگاه می رسی، خیلی چیزهای پیشین را فراموش می کنی و خیلی از افراد این را درک نمی کنند. سودها ومزایای ارتباطاتت از میان می‌رود و این ناراحت کننده است

*داوران: من همه دنیا را دعوت می کنم که به آمار پنالتی هایی که علیه ما اعلام شده توجه کنند

*رفراندوم در نوکمپ: این لازم و ضروری است. این تصمیم می تواند تاریخ ۱۰۰ ساله باشگاه بارسلونا را تحت تاثیر قرار دهد. ما می توانیم استادیوم جدیدی در جایی دیگر بسازیم ، کمپ تمرینی بارسلونا را تجهیز کنیم؛ نوکمپ را بازسازی کنیم و یا اصلا هیچ کاری نکنیم. این ۴ گزینه پیش روی ماست. در طول دورانی که من رئیس باشگاه بارسلونا بودم، هیچ کسی برای هیچ چیزی کمیسیونی دریافت نکرد.

*مشکل مالیاتی مسی: مسی هرکاری که بتواند را انجام می دهد. هرکاری که او از ما بخواهد و قانونی باشد، آماده کمک کردن به او هستیم. هرسال مسی نشان می دهد که شایستگی های بیشتری دارد. موفقیت‌ها بدون گواردیولا قابل درک نبود ولی بدون مسی و بدون بارسا هم همین حس وجود دارد. مسی بهترین بازیکن تاریخ دنیای فوتبال است. ما پول جریمه مالیاتی او را پرداخت نخواهیم کرد ولی اگر کمک بخواهد به او کمک خواهیم کرد.

*خروسها در رختکن(منظور از خروس، بازیکنانی قدرتمند فراتر از بازیکنان معمولی درتیم است): اگر یک خروس (قدرتمندترین فرد ) در رختکن ما باشد، اسمش مسی است. نیمار هنوز باید خیلی چیزها را اثبات کند.او یک هم تیمی فوق العاده برای همه خواهد بود. ولی بهتر از مسی کسی وجود ندارد. در نهایت همه این افراد، احساسات خاص خودشان را دارند. مسی و نیمار هر دو قلب خوبی دارند ونهایت تلاششان را به کار می گیرند تا مسیر و فلسفه «گواردیولائیزم» که در ۵ سال اخیر دنبال می‌شد را ادامه دهند و امیدواریم که این ۵ سال، ۶ شوند. باید درخیلی چیزها خوش شانس بود و از نظر مصدومیت ها، برای بازیکنان آرزوی سلامت کرد تا در بهترین شرایط ممکن به زمین چمن بیایند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391