برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استفاده از تکنولوژی در فوتبال درست نیست

پنجشنبه، ۱۳ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۱۲ — باشگاه خبرنگاران

رئیس کمیته داوران ایتالیا گفت: استفاده از تکنولوژی در فوتبال درست نیست و باید فضای کاری بیشتر و بهتری از طرق مختلف برای داوران فراهم کرد.

مارچلو نیکی رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال ایتالیا گفت: من فکر می‌کنم که از چشم هیچ کس دور نیست که داوران فوتبال عملکرد بسیار خوب و کاملا مثبت داشته‌اند توان خود را به نمایش گذارند.

استفاده از تکنولوژی در فوتبال به بهانه کاهش دادن خطای داوران کار درستی نیست و این واقعیتی انکارناپذیر می‌باشد. طبق برسیهای اخیر در فصل گذشته ۵۸ گل در منطقه جریمه وارد دروازه شده است که از این تعداد ۵۲ گل درست بوده و فقط شش مورد به اشتباهات داوری مربوط می‌شود. بنابراین نبایدبا استفاده از تکنولوژی فضای کاری را برای داوران کم و کمتر کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391