برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نایب رئیس بارسا: ما ازبیماری تیتوبرای تاختن به پپ استفاده کردیم؟ دروغ است

جمعه، ۲۱ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۴ — گل

به من یادداده اند که اختلافات خانوادگی باید در داخل خانه بمانند و به بیرون درز پیدا نکنند.این تنها راه حفظ اتحاد خانواده است.پپ باید برای همیشه اسطوره بارسا بماند

پپ گواردیولا و ساندرو روسل

جوردی کاردونر، نایب رئیس اجتماعی باشگاه بارسلونا روز پنجشنبه در گفت و گو با روزنامه ال موندو دپورتیوو در مقابل اظهارات اخیر پپ گواردیولا واکنش نشان داده و به دفاع از موضع باشگاه کاتالان پرداخت.

او به عنوان یکی از مقامات رسمی باشگاه بارسلونا، مسئولیت پاسخگویی به سوالاتی درمورد پپ گواردیولا وصحبت های اخیر او را برعهده گرفت. آقای کاردونر در صحبت هایی اعلام کرد که از صحبت های روز ۵شنبه گواردیولا علیه مقامات باشگاه بارسلونا به شدت متعجب شده و صحبت های او مبنی براینکه مدیران بارسلونا از بیماری تیتو برای صحبت کردن علیه گواردیولا بهره بردند راتکذیب کرد و گفت:« واقعیت این است که من واقعا متعجب شده ام. ساعت ۱۴ از یک جلسه مهم خارج شدم و در وقت آزادی که داشتم کمی به اخبار رادیو گوش دادم و بعد از آن هم اطلاعات بیشتری دراختیارم قرار گرفت و صحبت های پپ را از تلویزیون تماشا کردم ولی اصلا او را درک نکردم. تصور می کنم که او بعد از این صحبت‌ها باید توضیحاتی هم ارائه دهد؛ چون رابطه ما (من فقط از طرف خودم صحبت نمی کنم بلکه از طرف رئیس باشگاه حرف می زنم) با گواردیولا همیشه خوب و دوستانه بوده. ما هیچ وقت از بیماری تیتو برای حرکت علیه پپ استفاده نکرده ایم و کسی که این کار را بکند، انسان بدی است.»

کاردونر ادامه داد:« من واقعا متعجبم. فکر می کنم که ما به صورت دوجانبه به هم کمک کرده ایم. ما هردو بر سر یک پروژه کار می کردیم و وقتی که پپ به ما گفت که می خواهد برود، به او احترام گذاشتیم. شاید به عنوان سران باشگاه بارسلونا دلیل او برای جدایی رادرک نکردیم و دوست داشتیم که او بماند و به کارش ادامه دهد، ولی به تصمیم او به عنوان یک انسان احترام گذاشتیم. مطمئنم که اطلاعات اشتابه به دست ما رسیده و فکر می کنم که به زودی رئیس باشگاه بارسلونا برای شفاف سازی بیشتر دراین باره صحبت خواهد کرد.»

او که تمایلی نداشت که هیزم آتش را بیشتر کند،در ادامه گفت:« ما بارسلونایی‌ها و کاتالان ها، افرادی هستیم که اگر اختلافی وجود داشته باشد، صحبت می کنیم تا به درک متقابل برسیم. من اصلا درک نمی کنم. چون خانواده پپ هم همیشه باتیم سفر می کردند و رابطه ما با آنها هم خیلی خوب بود. شاید لازم باشد که پپ با روسل صحبت کند و این اختلافات از میان برداشته شود.»

البته کاردونر در ادامه صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که دلیل پپ برای جدایی از بارسا، رابطه بد او با روسل نبوده و گفت:« زمانی که پپ رفت، من فکر می کنم که با صداقت تمام، انگیزه هایش برای جدایی را برزبان آورد. همه ما ناراحت بودیم. چون برایمان خیلی سخت بود که انسانی که کارهای بزرگی برای بارسا انجام داده، از جمعمان برود ولی برای احترام به او هم که شده، این را پذیرفتیم. بعد از این، درک چنین مسائلی خیلی سخت است. بهتر است که خود پپ دراین باره توضیح دهد ولی من دوست داشتم که او زیاد به این موضوع نمی پرداخت. چون بارسلونا و هواداران باشگاه بایرن فراتر از همه این مسائل باشند.»

نایب رئیس باشگاه کاتالان درادامه به این نکته اشاره کرد که یکی از شعارهای بارسلونای روسل مبارزه با «منیت » هاست و گفت:« نمی خواهم حتی یک لحظه به این فکر کنم که این حرفها به نحوی «منیت » است.در خانه وخانواده به من یادداده اند که اختلافات داخل خانواده باید در داخل خانه بماانند و به بیرون درز پیدا نکنند.این تنها راهی است که می توان اتحاد خانواده را حفظ کرد . پپ هم باید برای همیشه به عنوان یک افسانه واسطوره بارسایی‌ها باقی بماند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391