برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یورنته: یوونتوس در سطح رئال و بارساست

یکشنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۵ — گل

ستاره اسپانیایی از پیوستن به یوونتوس راضی و خوشحال به نظر می رسد

فرناندو یورنته ستاره اسپانیایی باشگاه یوونتوس براین باور است که تیم جدیدش در سطحی برابر با بارسلونا و رئال مادرید قرار دارد.

او در کنفرانسی خبری در چاتیلون (وایه د آئوستا) که محل برگزاری کمپ تابستانی یوونتوس است در صحبت هایی اعلام کرد که پیوستنش به یوونتوس برای او یک گام رو به جلو بود و یادآوری کرد که به این دلیل ایتالیا را انتخاب کرده که دوست داشته در یوونتوس توپ بزند.او دراین باره گفت:« من به این قصد به یوونتوس آمدم تا مبدل به فوتبالیست بهتری شوم و در این روزهای ابتدایی حرکات جدیدی در خط حمله یادگرفتم و بدین ترتیب می توانم بهتر در تیمم جا بیفتم. من به خوبی با شرایط تطبیق خواهم یافت. برایم فرقی نمی کند که درکنار چه بازیکنانی قرار بگیرم. در تیم فوق العاده ای هستم و زیاد فرقی نمی کند که چه زمانی اولین بازی ام را برای یوونتوس انجام دهم. می دانم که بالاخره در استادیوم یوونتوس و مقابل هواداران تیمم به میدان خواهم رفت.یوونتوس تیمی در سطح رئال مادرید و بارسلوناست.»

یورنته در اداامه صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که هدف اصلی بینکونری در آستانه شروع فصل جدید فتح سومین قهرمانی متوالی در سری آ است و درمورد رقابت های لیگ قهرمانان اروپا گفت:« لیگ قهرمانان اروپا یک رویاست و ما به شدت تلاش می کنیم تا بهترین نمایش ممکن را در اروپا به اجرا بگذاریم.»

یورنته ادامه داد:« تمام اتفاقاتی که دراینجا رخ می دهد فوق العاده است. من هیچ وقت این تعداد هوادار ندیده بودم. هواداران تیم هرجایی که ما می رویم هستند. واقعا احساس خوشبختی می کنم که به تیمی مهم مثل یوونتوس پیوسته ام و تیممان تا این حد قدرتمند است.این یک گام روبه جلو در کارنامه ورزشی من است. ما می خواهیم برای فتح سومین اسکودتوی متوالی بجنگیم و لیگ قهرمانان اروپا هم یک رویای برای همه ماست و روز به روز برای موفقیت در چنین تورنمنتی تلاش می کنیم. البته می دانیم که باید گام به گام پیش برویم. در اروپا هر بازی، سخت است و نبایدخودمان را تحت فشار بگذاریم.»

او در پاسخ به سوال خبرنگاری که در مورد تعداد جام های یوونتوس از او پرسیده بود، با خنده جواب داد:« ۳۱» این درحالی است که تعداد جام های قهرمانی رسمی یوونتوس در سری آ، ۲۹ است ولی یوونتوسی‌ها دو جام دیگر که به خاطر کالچوپولی از آنها پس گرفته شده را نیز جزو جامهایشان می شمارند وتعداد جامهای تیمشان را ۳۱ می دانند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391