برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دانیل اگر، انتخاب بارسا برای تقویت خط دفاعی اش

پنجشنبه، ۱۰ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۳ — گل

بعد از ناامیدی سران بارسا در جذب تیاگوسیلوا، آنها حالا به دنبال مدافع دیگری برای تقویت خط دفاعی تیمشان هستند و دانیل اگر مدافع دانمارکی لیورپول گزینه مدنظر آنهاست.

دنیل اگر

این درحالی است که درسالهای اخیربارها نام اگر به عنوان گزینه مدنظر بارسایی‌ها مطرح شده بود و حالا همه چیز آماده انجام این انتقال است و همه فقط منتظر جواب بله لیورپول هستند.

اگر تا سال ۲۰۱۴ با لیورپول قرارداد دارد و بارسایی‌ها به دنبال آن هستند تا با خریداری او، بازیکنی را برای قلب خط دفاعی شان به خدمت بگیرند تا بدین ترتیب به حل مشکلاتشان بپردازند. البته خود اگر هم می داند که در صورت انتقالش به بارسا باید در پست متفاوتی بازی کند.

اگر و ماسچرانو پیش از این در لیورپول با هم همبازی بودند و این به اگر کمک زیادی خواهد کرد تا بتواند به سادگی در بارسا جا بیفتد.

سران بارسا می دانند که با توجه به زمان اعتبار اگر با لیورپول، لزومی به پرداخت وجه زیادی برای جذب او نیست و فقط باید سران لیورپول با این انتقال موافقت کنند تا هرچه سریعتر این انتقال نهایی شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391