برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آلوس: رئال باید از زوج مسی و نیمار احساس ترس کند

چهارشنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۶ — ایسنا

هافبک برزیلی بارسلونا معتقد است که باید رئال از دیدن نیمار و مسی در کنار هم احساس ترس کند. او از نحوه جدایی آبیدال از بارسلونا بسیار ناراحت است و به انتقاد از سران آبی-اناریها پرداخت.

دنی آلوس، هافبک برزیلی بارسلونا در گفت‌وگویی که با سایت الموندو دیپورتیو اسپانیا داشت، درباره موضوعات زیادی سخن گفت، از نارحتی‌اش درباره جدایی آبیدال تا نیمار و تاتا و فابرگاس...

آلوس که به نظر می رسد از سران بارسلونا در قضیه جدایی آبیدال بسیار ناراحت است، اینگونه سخن خود را آغاز کرد: برای آبیدال احترام زیادی قائل هستم. او دوستی بسیار صمیمی برای من بود. آبیدال برای به زانو درآوردن سرطان تلاش زیادی کرد و در نهایت موفق به شکست آن شد. از اینکه او را دیگر در بارسلونا نمی بینم ناراحت هستم. بعد از جدایی آبیدال از باشگاه بارسلونا خواستم تا شماره ۲۲ او را به من دهند اما با این خواسته ام مخالفت شد. غافلگیری بسیار بدی برای من بود. بارسلونا در دوران بیماری آبیدال برای او هرکاری انجام داد اما پس از بازگشت به مستطیل سبز با او نامهربانانه برخورد شد. دوست داشتم که سران بارسلونا آبیدال را حفظ می کردند یا اینکه حداقل بهتر از این او را بدرقه می کردند اما در نهایت آنچه که باید اتفاق می افتاد به وقوع پیوست. باید دیگر به این مسئله فکر نکنیم و تمام تمرکز خود را معطوف به آینده کنیم. اطمینان دارم که آبیدال در موناکو خواهد درخشید و به نماد این تیم تبدیل می شود.

تیاگو آلکانترا

"تیاگو بازیکنی جوان و بااستعداد بود. او می خواست در تیم های بزرگ تاثیرگذار ظاهر شود. می توانم تمایل او برای جدایی از بارسلونا را درک کنم".

سسک فابرگاس

"فابرگاس از مهرهای کلیدی بارسلونا است. او این اختیار را دارد که هر تصمیمی را که می خواهد بگیرد اما به طور کل می خواهد در بارسلونا بماند. این چیزی است که از حرفهای او درک کردم".

نیمار

"رئال مادرید باید با دیدن نیمار و مسی در بارسلونا احساس ترس و نگرانی کند. نیمار و مسی ویژگی‌های مشترک زیادی دارند. آنها مهارت بالایی دارند و می توانند در هر بازی سرنوشت ساز ظاهر شوند. مسی در هر حالت ستاره باقی خواهد ماند. همه ما در این شکی نداریم. ستاره ای غیر از مسی در بارسلونا وجود ندارد. او دارنده چهار توپ طلای فوتبال جهان است. قبل از مسی هم رونالدینیو ستاره بارسلونا بود. همه بازیکنان بارسلونا به مسی احترام می گذارند. او ستاره نخست ما است".

تاتا

" او مربی ارزشمند و توانا است. ما او را معلم خطاب می کنیم. تاتا مربی ممتاز به شمار می آید که خیلی سریع با بازیکنان رابطه برقرار کرد. برای آغاز فصل جدید با تاتا بی صبرانه منتظر هستیم".

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391