برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آرسنال ۲ – ناپولی ۲: تساوی دیرهنگام توپچی‌ها

یکشنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰۲:۰۳ — گل

آرسنال جام امارات را با تساوی دو بر دو مقابل ناپولی آغاز کرد. آنها دیرهنگام توانستند بازی را به تساوی بکشانند.

تیم آرسنال و تیم ناپولی

اشتباهات فردی به زیان آرسنال شد ولی آنها در نهایت از شکست گریختند.

طرفداران تقریبا تمامی بلیت‌ها را خریده بودند. آرسنال بازی را خوب آغاز کرد اما در دقیقه ۸ گل خورد. پاس عالی و بلند گوکهان اینلر به لورنتزو اینسینی رسید. کارل جنکینسون خواست ضربه سر بزند اما اشتباه کرد. اینسینی توپ را گرفت و دروازه لوکاژ فابیانسکی را گشود.

آرسنال در ادامه به یک پنالتی رسید اما ضربه لوکاس پودولسکی را په‌په رینا در اولین بازی‌اش برای ناپولی دفع کرد.

در دقیقه ۲۸ بود که گوران پاندف گل دوم را هم زد. مارک همشیک از میانه میدان توپ را گرفت و آن را به پاندف سپرد. بازیکن بلغاری از فابیانسکی گذشت که خروجی بی‌دلیل داشت و سپس توپ را به گوشه بالای دروازه زد.

در ادامه بازی زمانی که گونسالو ایگواین به میدان رفت با اعتراض شدید تماشاگران روبرو شد. آنها اعتقاد داشتند ایگواین باید به تیم آنها می‌رفته است.

نیمه دوم پر بود از تعویض. اما در نهایت آرسنال با وجود مختل شدن روند بازی دو گل زد. ابتدا اولیویه ژیرو روی یک ضربه کرنر با کنار زدن پائولو کاناوارو ضربه برگردان زیبایی زد که دروازه رینا را در دقیقه ۷۱ گشود.

سپس در دقیقه ۸۷ گل دوم به ثمر رسید. ضربه ایستگاهی میکل آرتتا را پر مرتساکر با سر زد. رینا توپ را عالی دفع کرد اما لوران کوشیلنی از راه رسید و گل تساوی را زد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391