برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کراوات نایب رئیس بارسا برگردن تاتا مارتینو

چهارشنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰۳:۰۲ — گل

طبق گزارش اختصاصی روزنامه اسپورت کاتالونیا، جراردو تاتا مارتینو، سرمربی جدید و آرژانتینی باشگاه بارسلونا میانه خوبی با لباس های رسمی ندارد و بیشتر ترجیح می دهد راحت و اسپورت لباس بپوشد و زیاد در قیدو بنداظهارنظرهایی که درمورد نحوه پوششش می شود، نیست.

جراردو تاتا مارتینو

از همین رو، زمانی که او در زادگاهش روساریو چمدان هایش را برای سفر به بارسلونا می بست، زیاد در فکر لباسهایی که می خواهد با خودش به اسپانیا بیاورد نبود و بیشتر به فکر راحتی اش در زندگی تابستانی در بارسلونا بود. ازهمین رو او فراموش کرده و شاید هم نخواسته که زیاد لباسهای رسمی با خودش حمل کند و یادش رفته که یک کراوات در چمدانش بگذارد . کراواتی که برای حضور در مراسم معارفه رسمی اش در بارسلونا مورد نیاز بود.

او صبح روز مراسم معارفه اش در حالی در دفتر باشگاه بارسلونا حضور یافت که کراوات نزده بود و از همین رو مدیران باشگاه بارسلونا به فکر راه حلی افتادند تا تیپ سرمربی جدیدشان برای حضور در این مراسم رسمی باشد. جوانجو کاستیئو، یکی از مشاوران باشگاه کاتالان خیلی سریع راه حلش را پیدا کرد. او به سراغ مدیران حاضر در باشگاه که کراوات زده بودند رفت و به دنبال کراواتی بود که رنگش با رنگ کت و شلوار تاتا مارتینو جور باشد. جوزپ ماریا بارتومئو، نایب رئیس بارسا، کرواتی راه راه و کرم رنگ زده بود که با کت و شلوار دودی رنگ مارتینو ست می شد.

جالب اینجا بود که بارتومئو بارها با همین کراوات در جمع خبرنگاران حضور یافته بود و درمراسم معارفه نیمار و آخرین جلسه مدیران بارسلونا که جمعه هفته گذشته برگزار شده بود همین کراوات را زده بود. او قبل از آغاز مراسم معارفه کراواتش را باز کرده و به تاتا مارتینو داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391